C-klassi tüdrukud tunnistasid järjekordselt vastaste paremust

4. juunil kell 20:00 Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald.

FC Elva (T-00) - Nõmme Kalju FC (T-00) 0:6 (0:2)

Väravad: 3. Silvia Säinast, 30., 53. Pille-Riin Konrad, 36. Frederika Frey, 43., 51. Killu Raja
Hoiatused: 30.
Peakohtunik: Sergei Nagovitsõn
Abikohtunikud: -
Pealtvaatajaid: 25

FC Elva: 24-Rehme, 69-Tolk, 28-Ujamägi, 22-Reisbich, 3-Lessing, 47-Käos, 10-Jesin, 26- Sammul, 16-Piibar, 19-Guselnikova, 4-Tuhkur, 21-Pallon, 74-Štšerbakov, 23-Täheväli.

Treener Andres Bõkarev: "Mäng Nõmme Kaljuga oli kui üks suur õudusunenägu. Juba mängu 3 minutil kasutasid vastased meie kaitse eskimuse ja siit kiire avavärav. Edasi omas Kalju palju häid võimalusi, kuid meie väravavahti nad üle mängida ei suutnud. 30-ndal minutil mängis meie mängija karistusala kasti palli käega ja kohtunik määras penalti, mille Kalju tüdrukud ka realiseerisid. Esimesel poolajal meil erilisi võimalusi ei tekkinud ja sellega ka poolaeg lõppes.
Teisel poolajal hakkas juhtuma. Kõigepealt vastased karistasid meid poolaja teisel minutil taaskord kiire väravaga. Sellest väravast olime nii löödud, et mäng hakkas aina allamäge kiskuma. 37. minutil eksis meie väravavaht palli püüdmisel ja pall maandus väravas. Peale seda väravat oli väljakul täielik kaos, keegi ei keskendunud mängule, hakati üksteisega tõrelema ja etteheiteid tegema. Mängu 44. minutil taas Kalju poolt hästi kombineeritud värav. Meie mäng oli kaotanud igasuguse distsipliini ja mängu kontrolli alla oli väga raske saada. Selelst tingituna ka vastastelt veel kaks kiiret väravat 52 ja 53 minutil. Kalju tüdrukud said mängust nii palju enesekindust, et nende kaitseliin hakkas järjest kõrgemale tõusma ja sellega muutus mäng väga lahtiseks ja andis omad võimalused meilegi palli hoida ja rünnakuid üles võtta, aga väravani see meid kahjuks ei viinud. Pidasime kuni mängu lõpuni vastu ja peale kohtuniku lõpuvile oli kergendav tunne, et see piin läbi sai.
Tüdrukutele mainiks veel, et igale mängule tuleb 100% keskenduda ja mängudeks valmis olla ja väljakul peame tegutsema võistkonnana, mitte individuaalseid oskusi näidata!"

Viktoria Guselnikova: "Midagi halba ma ei taha õelda aga mäng laksa aia taha. Mitte keegi ei keskendunud mängule. See oli kõige halvem mäng maailmas, mida ma olen üldse mängind. Kõik võiksid natukenegi rohkem pingutada ja keskenduda. Vastastel oli väga hea söödumäng, pall oli peaaegu kogu aeg meie poolel. Igatahes, see mäng läks võrreldes teiste mängudega, mis siiamaani on mängitud, täiega metsa."

Helena Pallon: "Vastastele jäime alla tänu meie vähesele mängukogemusele ja nende heale tehnikale. Väljakul jäi meiepoolset liikumist ja keskendumist väheks, vastane kasutas seda kiirelt ära ning sellest ka mitmed väravad, mis oleks saanud ka olemata olla."

Liigatabel

FC Elva järgmine mäng võõrsil toimub kolmapäeval, 11. juunil kell 17:00 Suure-Jaani United (T-00) võistkonnaga.