Esiliiga B hooaega alustasime võiduga!

Mäng liiga uustulnuka, Raasiku FC Jokeri vastu, oli raske. Õnneks pani meeskond oma paremuse maksma ja sai lõpus võidu kätte.                               Foto: Liina Ivask / hooaeg 2014
1. märtsil EJL jalgpallihallis kell 15.15
Raasiku FC Joker - FC Elva 1:3 (0:0)
Väravad: 55. Rene Lill - 48., 90+2. J.Kuresoo, 77. Deniss Samoilov
Hoiatused: 6. Mairo Tikerberi, 90+3. Ergo Teino - 54. Veiko Kütt, 89 Mihkel Kuresoo
Pealtvaatajaid: 59

FC Elva: 1-Käkk, 18-M.Kuresoo, 6-Kütt, 3-Thomson, 11-Altsaar, 8-Tinn, 15-Samoilov (87. 19-Tammeorg), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 5-Raido Kuus, 7-Kerro (90+2. 21-Timm).
Varus: 2-Sikk, 4-Bussov, 16-Kumberg, 19-Tammeorg, 20-Tani, 21-Timm.

Statistika*                   I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      9:5                   12:7                  21:12
Pealelöögid:                 3:4                   6:5                    9:9
Raamidesse:                0:2                   5:3                    5:5
Blokeeritud:                  0:0                   0:0                    0:0
Nurgalöögid:                 3:2                   8:1                    11:3
Vead:                            5:6                   9:3                    14:9
Suluseisud:                   0:0                   0:0                    0:0
* FC Elva näitajad eespool

I poolaeg

Vastased olid üksteise jaoks tundmatud ja see tekitas olukorra, kus mõlemad meeskonnad mängisid väga ettevaatlikult. Terve esimene poolaeg möödus väheste võimalustega. Esimene hea võimalus oli FC Elva kasutada, kui Jürgen Kuresoo mängis äärel mööda oma vastasest ja andis söödu värava ette. Ats Joandi oli jäänud täiesti üksi, aga meie õnnetuseks ebaõnnestus ta löök täiesti ja ta lõi viielt meetrilt palli taevasse. FC Elva sai poolaja jooksul veel paar poolvõimalust, kuid äärtelt antud tsenderdusi ei suudetud ära kasutada. Poolaja parimad võimalused olid Raasiku meeskonnal. Nurgalöögi järgselt saadi kahel korral löögile. Korra päästis meid joonel seisnud kaitsja ja teisel korral oli meil kõvasti õnne, sest väravaesisel lahtiselt põrganud pall kukkus otse Arvo Käkkile sülle.

II poolaeg

Teisel poolajal oli FC Elva mäng juba parem ja me suutsime tekitada palju rohkem võimalusi. Tänu sellele lõime me kolm väravat. Kohe poolaja alguses teenisime paar nurgalööki. 48. minutil anti nurgalöök tagumisse posti ja kõva võitluse järel kukkus pall Raido Kuusi jalale, kes lükkas palli väravaesisele tagasi, kus oli esimesena jaol Jürgen Kuresoo, kes lõi palli otse ristnurka. Raasiku vastas üsna kiirelt. Seitse minutit hiljem kasutasid nad ära meie eksimuse. Arvo Käkk pillas püüdmisel kõrge palli ja Rene Lill lõi palli tühjaks jäänud väravasse. Raasikul oli poolaja jooksul veel paar head võimalust, kuid nad suutsid värava eest mööda lüüa. FC Elva teine värav tuli 77. minutil, kui Jürgen Kuresoo andis vasakult äärelt tsenderduse. Deniss Samoilov tuli hästi rünnakuga kaasa ja suutis hüppelt peaga värava lüüa. FC Elva kindlustas oma võidu alles teisel üleminutil, kui Jürgen Kuresoo jäeti oma kaitsja vastu üks-üks olukorda. Jürgen kasutas talle jäetud ruumi hästi ära ja lõi paari petteliigutuse järel palli väravavahile püüdmatult võrku. Lõppseis 1:3 FC Elvale.

Mängu väravad:

Järgmine mäng Esiliiga B-s on pühapäeval, kui me sõidame külla Sillamäe JK Kalevile.