Esindus alistas tabelinaabrite lahingus Tammeka!

Meeste esiliiga 14. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond kodusel Elva linnastaadionil Tartu JK Tammeka U21 meeskonna tulemusega 3:2! Tabelis tõusis meie esindusmeeskond 18 punktiga viiendale kohale.

Meeskond tähistamas Veiko Maidla iluväravat Tammeka vastu/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Tahame rõõmustada enda toetajaid ja kaasaelajaid ilusa mänguga ja hea tulemusega. Mis oleks ilus algus kuumale nädalale."

Meie poolkaitsja Markus Lokk: "Esmaspäeval on ees ootamas järjekordne raske mäng Tammeka U21 vastu. Peale ebaõnnestunud mängu Rakvere vastu oleme teinud omad järeldused ning loodame kodupubliku ees taas võidulainele naasta."

Tammeka treener Marti Pähn: "Mängud Elvaga pole kunagi igavad. Usun, et ka seekord on oodata tulist ning kirglikku võitlust."

Tammeka kapten Daaniel Maanas: “Eelmine mäng Levadiaga oli meile pettumus nii mängupildis kui ka tulemuses. Soovime Elva vastu teha meeskondlikult hea mängu ja võidupunktid endaga Tartusse kaasa tuua. Tuleb raske mäng ja armutu võitlus.”

Läksime!

FC Elva algkoosseis: Arvo Käkk; Remi Kõivik, Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm; Deniss Samoilov, Veiko Maidla, Kaarel Tinn; Paul-Feliks Frei, Markus Lokk, Ats Joandi.

FC Elva vahetusmängijad: Karl Kruus, Nikita Karasjov, Andreas Kiivit, Jürgen Kuresoo, Naatan Siimeon Tamm, Karl Bussov, Tarvo Timm

Palaval, aga ilusal neljapäeval toimunud mängus haaras initsiatiivi esmalt Tammeka, kes suutis tagaliinis Elva pressi alt välja tulla. Kui pressi alt tuldi välja polnud aga käiku edasi. 22. minuti värav, mille Tammeka lõi ei olnud just vastu mängu käiku, aga üllatav. Mäng jätkus, juba 29. minutil teenisime penalti, mille Martin Thomson postist sisse lõi. Meil oli paar võimalust veel, aga jäi puudu õnnest või osavusest. Poolajale mindi 1:1 viigiseisul, aus tulemus seni.

Teisel poolajal panid meie mehed vurri käima - pressing saadi paika, jaksu ning agressiivsust oli. 52. minutil lõi Deniss Samoilov peaga värava, enda hooaja teise peaga, huvitavam on see, et just Deniss oli vastase kasti jõudnud! Ning 58. minutil Veiko Maidla 40-meetri pealt löödud värav, Tammeka oli murtud, sel päeval poleks Elva enam vääratanud. Mäng läks edasi, Tammeka haaras ohjad, teisel poolajal olid tartlased hambutud. Mängu saatus oli otsustatud, 93. minutil löödud iluvärav Tammeka poolt oli lohutus.
Väärt võit ning aus võit meie meestele!

3. juunil kell 19.00 Elva linnastaadionil

FC Elva - Tartu JK Tammeka U21 3:2 (1:1)
29. pen. Martin Thomson, 52. Deniss Samoilov, 58. Veiko Maidla - 22. Carl Robert Mägimets, 90+3. Alfred Tammiksaar

Hoiatus: 35. Veiko Maidla, 86. Martin Thomson - 36. Tanel Tammik
Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 328
Peakohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud: Paavo Männi, Petteri Schultz

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (72. Karl Bussov), Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm, Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Kaarel Tinn (76. Tarvo Timm), Veiko Maidla (65. Nikita Karasjov), Markus Lokk, Ats Joandi (82. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Karl Bussov, Nikita Karasjov, Tarvo Timm, Andreas Kiivit, Jürgen Kuresoo.

Tammeka: Carl Kaiser Kiidjärv, Tanel Tammik (62. Rasmus Luha), Daaniel Maanas, Ats Toomsalu, Mikk Raid, Dominic Laaneots, Markus Kontkar, Kristofer Kaasik, Erki Mõttus (46. Karl Tammeorg), Carl Robert Mägimets, Risto Tepper.
Varus: Andri Viinapuu, Rasmus Luha, Karl Tammeorg, Alfred Tammiksaar, Karl Läänelaid, Raiko Randlahe.

FC Elva tämab fänne, kes meeskonda toetama tulid! FC Elva esindusmeeskond jätkab mängudega