Esindus kaotas kodus Maardule

             Väravalööja Ats Joandi aktsioonis/Foto: Liina Ivask

Esiliiga 25. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond koduväljakul liigaliidritele Maardu Linnameeskonnale 2:5.
Enne mängu:

FC Elva peatreener Veiko Haan: "Maardu LM on ainuke võistkond, kelle käest pole siiani punkte saanud. See viga tuleb pühapäeval ära parandada."

Meie mängumees Karl Bussov: "Karl Bussov: Peame end kokku võtma. Levadia mängu saatus ei tohi korduda!"

Maardu treener Andrei Borissov: "Mängud Elvaga ei ole nii lihtsad, vastane on tugev ja selleks, et võita, on vaja näitada kõike, mida oskame!"

Külaliste mängija Klimentii Boldyrev: "Mängud Elvaga võõrsil on rasked, nii et võtame ennast kokku ja toome koju 3 punkti!"

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
           FC Elva koosseis mänguks

Mäng algas võrdselt, Elva oli ohtlik, aga ka Maardu oli ründekolmandikul terav. Elva sai mitmeid kordi peale lüüa, kuid vastaste väravavaht esines mitmete heade tõrjetega. 11. minutil sai Maardu mängija hea läbisöödu ning lahendas üks-ühele olukorra kindlalt - 1:0 külalistele. Siiski sai kodumeeskond mängu sisse ning Ats Joandi lõi tabloole viigiseisu. Elva võitles ning hoidis palli, aga 38. minutil teenis Maardu kaheldava penalti, mis külmavereliselt siiski realiseeriti. Elva lõi esimesel poolajal veel kaks väravat, kuid kahjuks suluseisust.

Teise poolaja alguses teenis Maardu taas penalti ning taaskord see realiseeriti. Juba mõned minutid hiljem lõid külalised seisuks 4:1. Kuigi Elva ei andnud alla, siis 70. minutil lahendas Maardu karistuslöögi, millest löödi enda viies värav. Elva poolelt sai kauglöögist jala valgeks Andris Altsaar. Veel mõned võimalused tõrjus vastaste väravavaht imeliste tõrjetega. Kahjuks siiski 2:5 kaotus.

26. juulil kell 16.00 Elva linnastaadionil

FC Elva - Maardu Linnameeskond 2:5 (1:2)
22. Ats Joandi, 85. Andris Altsaar - 11. Nikita Brõlin, 38. pen., 49. pen. Ilja Zelentsov, 53. Vitali Gussev, 70. Deniss Malov

Hoiatused: 68. Martin Thomson
Mänguolud: +19, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 166
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Andres Kalvik

Elva: Karl Kruus, Rando Kuus (64. Karl Bussov), Veiko Kütt, Martin Thomson (71. Naatan Siimeon Tamm), Henri Härm, Paul-Feliks Frei (74. Nikita Karasjov), Andris Altsaar, Tarvo Timm, Ats Joandi (61. Remi Kõivik), Jürgen Kuresoo, Raido Kuus (61. Tarmo Kerro).
Varus: Arvo Käkk, Karl Bussov, Naatan Siimeon Tamm, Tarmo Kerro, Nikita Karasjov, Remi Kõivik.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Tihhon Šišov, Deniss Malov, Klimenti Boldõrev, Jaroslav Dmitrijev (71. Nikita Dronov), Deniss Kovtun, Ilja Zelentsov, Nikita Brõlin, Vadim Šalabai, Daniil Lebedev (71. Maksim Krivošein), Vitali Gussev.
Varus: Sergei Zabelo, Nikita Dronov, Maksim Krivošein.

FC Elva esindusmeeskond peab oma järgmise mängu 30. augustil, kuid Tallinnasse sõidetakse külla Tallinna Kaelvi U21 meeskonnale! Mängu algus Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul kell 19:00!