Esindus kaotas võõrsil Rakvere Tarvale

Esiliiga 12. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Rakvere JK Tarvale 0:2.

Markus Lokk aktsioonis Kohtla-Järve vastu/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Rakvere näitas viimases liigamängus väga head minekut. Viimati meiega kohtumises jooksid "lati alt läbi". Kindlasti tahavad nad kodus näidata, et on leidnud uue hingamise ja tahavad meie käest punkte saada. Sellest lähtuvalt on oodata väga rasket mängu meie jaoks. Peame olema keskendunud 100 %, et tulla Rakverest tagasi positiivse tulemusega."

Meie poolkaitsja Markus Lokk: "On olnud väga tihe mängudegraafik kuid iga mänguga leiame järjest rohkem oma rütmi. Sel neljapäeval ootab meid ees väga oluline mäng Rakveres. Anname endast parima, et oma head hoogu hoida ning need olulised 3 punkti Elvasse tuua."

Rakvere peatreener Tarmo Rebane: "Mure teevad eelmise mängu vigastused, aga loodame, et Kaleviga mängu hea energia kandub ka vastasseisu Elvaga. Viimased omavahelised kohtumised pole meil õnnestunud, aga me ei saa lasta sel end liigselt kammitseda."

Rakvere poolkaitsja Joonas Ljaš: "Mäng Kaleviga andis hea emotsiooni, loodame selle pinnalt ka Elva vastu jätkata."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
FC Elva algkooseis positsiooniliselt ning varumängijad mänguks

FC Elva esindusmeeskond sõitis sel korral Rakverre, bussis olid isegi mõned vabad kohad - vigastused ja puudumised andsid enda löögi koosseisule. Jürgen Kuresoo puudumise tõttu alustas äärel Markus Lokk ning Veiko Maidla ja Ats Joandi puudumise tõttu alustas tipuründes keskkaitsja Martin Thomson.

Juba algusest oli näha Rakvere meeste tugevamat põlemist, esimestel minutitel suutsid nemad enda mänguplaani peale suruda, see ka õnnestus. 13. minut ning Rakvere juhtis 2:0, meie meeskond ei saanud mängu sisse, polnud me isegi korralikult rünnakule jõudnud, kui Rakvere juba kontratest oli meid kaks korda karistanud. Mäng polnud siiski läbi, hakkasime domineerima ning Rakvere palli järgi jooksma. Esimesel poolajal oli meil kaks head võimalust: Kaarel Tinn ja Markus Lokk said mõlemad löögile, aga vastaste väravavaht oli tasemel. Esimene poolaeg oli meie poolt üsna kehv, hoolimata pallivaldamisest.

Teine poolaeg algas meie poolt muudatusega, Markus Lokk ja Nikita Karasjov vahetasid kohad ehk Markus tuli keskväljale ning Nikita läks äärele. See muudatus tõi ka mängupildis muudatuse, meie üleolek süvenes veelgi, lihtsalt ründekolmandikul polnud meil midagi pakkuda. Kontrarünnakutest olid ohtlikud Rakvere mehed. Elva isegi ei mänginud niivõrd halvasti, reaalsus oli see, et Rakvere tahtis rohkem ning nende võit polnud juhus.

30. mail kell 18.30 Rakvere linnastaadionil

Rakvere JK Tarvas - FC Elva 2:0 (2:0)
10. Mario Kuokkanen, 13. Siim Rannamäe

Hoiatused: 54. Mario Kuokkanen, 65. Aleksei Belov, 75. Siim Rannamäe - 33. Martin Thomson, 69. Henri Härm
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 96
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Kevin Kaivoja, Juri Kuzmin

Tarvas: Artjom Levizi, Robi Štšjogolev (36. Uku Laht), Dmitri Baikov, Rain Ööpik (90+1. Hanno Vahula), John-Eric Juht, Madis Reimal, Mario Kuokkanen, Andreas Lilleoja, Siim Rannamäe, Joonas Ljaš (80. Erik Andres Raja), Aleksei Belov (80. Alari Aunapuu).
Varus: Alari Aunapuu, Uku Laht, Rene Põldmaa, Erik Andres Raja, Hanno Vahula.

Elva: Arvo Käkk, Henri Härm, Veiko Kütt, Naatan Siimeon Tamm, Karl Bussov (60. Remi Kõivik), Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov (74. Romet Pastak), Markus Lokk, Martin Thomson.
Varus: Karl Kruus, Mihkel Kuresoo, Remi Kõivik, Romet Pastak.

FC Elva esindusmeeskond mängib oma järgmise mängu 3. juunil Elvas, kui linnastaadionil võõrustatakse Tartu JK Tammeka U21 meeskonda! Avavile kell 19:00! Tule toeta omasid kodus!