Esindusmeeskond alustas treeningmängudega.

FC Elva meeskond mängis Nõmme Unitediga 2:2 viiki    (Foto: Liina Ivask / suvine mäng Infonetiga)
18. jaanuaril kell 20:30 Männiku hallis
Nõmme United - FC Elva  2:2 (0:1)
Väravad: 50, 60. Nõmme United - 2. Ats Joandi, 55. Jürgen Kuresoo
Pealtvaatajaid: u. 25

FC Elva:
I poolaeg: 1-Käkk, 18-M. Kuresoo, 6-Kütt, 2-Sikk, 11-Altsaar, 19-Tammeorg, 7-Kerro, 9-Joandi, 15-Samoilov, 17-J. Kuresoo, 5-Raido Kuus.
II poolaeg: 12-Lõhmus, 10-Kiho, 6-Kütt (60. 23-Judin), 2-Sikk (60. 3-Thomson), 21-Kumberg, 16-Karro, 20-Kõivik, 4-Bussov, 8-Puusalu, 17-J. Kuresoo (70. 7-Kerro), 14-Frei.

I poolaeg

Kohe esimese poolaja alguses läks FC Elva kohtumist juhtima. 2. minutil teeniti vasakus ääres audivise, mis mängiti kiiresti lahti. Vastased ei olnud valmis nii kiiresti reageerima ja Ats kasutas tänu sellele tekkinud vaba ruumi ära lüües karistusalasse visatud palli ühe puutega lati alla. Edasine mäng oli juba Nõmme Unitedi noorte mängumeeste kontrolli all. FC Elva mängijatel oli esialgu raskusi suurel väljakul mängimisega kohanemisel. Nõmme United näitas kodusel väljakul head tehnikat ja liigutas hästi palli. Esimese poolaja keskpaigas hakkasid ka Elva mehed olukorraga kohanema ja mida aeg edasi, seda ohtlikumaks muutusid meie kiired vasturünnakud. Teenisime mitmeid nurgalööke, aga nendest antud tsenderdused olid ebatäpsed. FC Elva parim võimalus eduseisu suurendamiseks tekkis esimese poolaja lõpus, kui Tarmo Kerro mängis osavalt mööda oma kaitsjast, aga terava nurga alt tehtud löök läks napilt tagumisest postist mööda.

II poolaeg

Teiseks poolajaks vahetasid mõlemad meeskonnad välja peaaegu terve koosseisu. Sarnaselt esimesel poolajale oli domineerivamaks pooleks Nõmme United. FC Elva proovis vastaste surve alt söödumänguga välja mängida, aga selline mängustiil on mõnevõrra riskantne ja see maksiski meile kätte, kui vastane lõikas vahelt meie valesöödu ja hiljaks jäänud kaitsja tõmbas ta karistusalas maha. Penaltilööja ei jätnud Artur Lõhmusele väravas võimalustki, lüües palli postist sisse. Umbes viis minutit hiljem läks Elva jälle kohtumist juhtima, kui Paul-Feliks Frei võitis hea pressingu tulemusena palli ja andis selle edasi Jürgen Kuresoole, kes triblas karistusalasse ja lõi palli värava alumisse nurka. Mõned minutid hiljem said vastased nurgalöögi järel peaga löögile. Artur tõrjus vastaste esimese löögi, aga lahtipõrkunud pallini jõudis kiiremini Nõmme mängija ja lõi palli mõnelt meetrilt tühja väravasse. Mängu lõpp kuulus selgelt Nõmme Unitedile ja pigem oli õhus nende võiduvärav.

FC Elva järgmine treeningmäng toimub juba laupäeval, kui Tartus Tamme staadioni kunstmurul võtame mõõtu Tammekaga. Alates 1. veebruarist osaleme EJL halliturniiril ja käime kuni hooaja alguseni pühapäeviti Tallinnas mängimas.