Raasiku realiseeris oma võimalused paremini ja see tõi neile Elvas võidu

FC Elva ja Raasiku vaheline kohtumine oli võrdsete heitlus. Raasiku ründaja Kuldar Võsar näitas täna head minekut ja tema kaks väravat otsustasid mängu saatuse.

Nurgalöögid:                 4:0                   3:0                    7:0
Vead:                            9:3                   4:4                    13:7
Suluseisud:                   2:1                   0:0                    2:1

Mängu kokkuvõte:

Pühapäeval kell 14:00 jagasid Elva Linnastaadionil väärtuslikke punkte FC Elva ja Raasiku FC Joker meeskonnad. Meie meeskonna kehv sügisvorm pole jätkuvalt tõusuteele pööranud ja nii tuligi vastastele alla vanduda.

Mäng algas rahulikult ja kodumeeskond kontrollis enamuse ajast mängu. Vastased ootasid oma väljakupoolel ning rahuldusid kaitsmisega. Siiski jõudsid just vastased esimese arvestava löögini, kuid õnneks oli see ebatäpne. Järgmiste ohtlike olukordade eest hoolitses Jürgen Kuresoo. Esimesel korral suutisd vastased tema löögi blokeerida ja teisel korral polnud kedagi, kes hea tsenderduse sisse lükkaks. Vastased tekitasid olukordi läbi standardite. Üks selline oli ka vilja kandmas, kui pall meie väravas maandus, kuid õnneks oli kollases mees vea märgiks vilistanud ja me saime kergemalt hingata. Korra suutis veel Kuresoo terava nurga alt posti tabada ja oli veel ohtlike tsenderdusi karistusalasse, kuid väravat ei tulnud. Vastased ohustasid pigem väljastpoolt kasti. Õnneks läksid löögid napilt mööda või päästis meid latt. Poolajale mindi seisul 0-0.

Teine poolaega algas meie meeste survega ja suudeti tekitada mitmeid ohtlike olukordi vastase värava all. Siiski jäi väravavõrk sahistamata. 66. minutil kaotasid Elva mängijad keskväljal külejoone lähedal palli ja see põrkas õnnelikult Kuldar Võsari jalale. Mõned õnnelikud põrked veel ja mees oligi 1vs1 olukorras. Mees saatis palli kindlalt posti äärte ja seis oli 0-1 külalistele. Meie jätkasime samamooid edasi, luues teravusi peamiselt läbi Jürgeni ääre. Väravat aga sellest ei sündinud. 88. minutil tõmbas Kütt vastase mängija maha ja kuna tal oli juba kollane all siis pidi ta kahjuks platsilt minema jalutama. Järgnevast standardist suurendas oma väravaarvet Kuldar, kes karistusalasse toimetatud palli peaga võrku suunas. Seis 0-2. Üks mees vähemuses ja loetud minutid jäänud. Mehed proovisid veel, aga seekordki läksid punktid külalistele.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

FC Elva võõrustab järgmisel pühapäeval Maardu FC Starbunkerit. Kohtumine algab kell 14:00.