FC Elva kaotas võõrsil Raasikule

FC Elva oli terve mängu jooksul suurtes raskustes vastaste füüsilise mänguga. Jäime kaheväravalisse kaotusseisu, aga lõpus olime lähedal viigile.

Nurgalöögid:                 6:1                   4:2                   10:3
Vead:                            3:2                   8:3                   11:5
Suluseisud:                   0:1                   0:0                   0:1

I poolaeg

Esimestel minutitel oli FC Elval väga hea võimalus standardolukordade abil juhtima minna. Ats Joandi sai nurgalöögi järel üksinda löögile, aga vastaste kaitsjad olid valmis ja nad blokeerisid värava ees tema tugeva pommlöögi. Esialgse surve järel läks initsiatiiv Raasiku poolele. Vastased mängisid sirgjoonelist jalgpalli väga hästi ja see tekitas suuri probleeme FC Elva kaitseliinile. Juba kuuendal minutil läksid vastased kohtumist juhtima, kui karistusalas jäeti täiesti üksinda Janar Pragi, kes kümnelt meetrilt ei eksinud ja lõi palli alumisse nurka. Poolaja keskpaigaks oli vastaste eduseis kaheväravaline, kui paremalt äärelt antud tsenderduse lõi väravasse Rauno Esop. Raasiku jätkas aktiivselt ja FC Elva oli poolaja lõpuni raskustes.

II poolaeg

Teisel poolajal muutis FC Elva mänguplaani ja kaitseliinist tõsteti rünnakule Martin Thomson, et oleks võimalik pikemate söötudega rünnakule jõuda, kuna maast mängimiseks oli väljak natuke liiga väike. Kahjuks olid enamus meie pikemad söödud ebatäpsed ja uus mänguplaan hakkas tööle alles viimase kümne minuti jooksul. Tänu tekitatud survele lõime ühe värava tagasi. Jürgen Kuresoo lõi karistusalasse tsenderdatud palli postipõrkega väravasse. Paar minutit hiljem tegi Jürgen suurepärase soolorünnaku. Ta mängis üksi mööda poolest Raasiku meeskonnast, aga i-le jäi täpp panemata, sest lõpuks jõudsid kaitsjad talle nii lähedale, et löök suudeti ära segada ja Jürgen lõi väravast napilt mööda. Enne mängu lõppu oli FC Elval veel üks võimalus viigistamiseks, kui Ats Joandi tegi hea kauglöögi, mis lendas vastu latti.

Esiliiga B tabel:

FC Elva järgmine mäng on laupäeval kell 14:00 Elvas. Kodus vätame vastu FC Ararat TTÜ meeskonda, keda me oleme sellel hooajal kaks korda võitnud.