FC Elva naiskond pidas viimase kohtumise rahvaliigas

Viimast kohtumist rahvaliigas tuli Elva tüdrukutel kaua oodata, kuna Väle Vibu ei suutnud kahel eelneval korral naiskonda kokku ajada. Seega lükati mängu aina edasi. Kuid 22. septembril kell 16.00 jõudsid lõpuks Väledad Vibud kohale ja mäng võis alata.

22.09.2012 Kell 16.00 Naiste Rahvaliiga Elva Linnastaadion
FC Elva naised - Väle Vibu 0:1
Kohtunik: Arvo Käkk

FC Elva Naised: Karina Kompus, Anni Kuresoo, Kärolin Kiis, Sirlin Aarna, Diana Jesin, Eleri Pastak, Heidi Reial, Helina Reial, Laura Sügis.
Treener: Veiko Haan

Mäng algas väga tasavägiselt, võimalusi oli nii siin, kui ka sealpool väljakut. Enamus ajast valdas palli vastase värava all siiski koduvõistkond, sellest kahjuks kasu ei olnud, ning poolajale mindi seisuga 0:0

Teise poolaja algus kulges jällegi väga tasavägiselt, kui järsku tekkis sagin FC Elva värava all. Väledal Vibul oli järsku kaitsest ründesse liikunud “Mõmmi“ kes FC Elva väravavahi tõrjutud palli kahjuks kindlalt väravasse toimetas. Seega seisuks 0:1. Peale väravat olid Elva neiud indu täis, et värav tagasi lüüa ja mäng endakasuks pöörata. Rünnakud olid üllatavalt loogilised ja pall praktiliselt Elva väljakupoolel ei käinudki. Hea võimalus oli Kärolinil peaga pall väravasse toimetada, kuid kahjuks lendas pall napilt üle pea. Lõppude-lõpuks FC Elva väravat lüüa ei suutnud, ja tuli vastu võtta 0:1 kaotus.

Juba 6. oktoobril sõidavad FC Elva naised Paidesse, et osaleda seal toimuval naiste jalgpalliturniiril. Kellel võimalus, võib kindlasti minna ja tüdrukutele kaasa elada !