FC Elva tüdrukud alustasid rahvaliiga hooaega 5:2 võiduga!

16. Mai õhtul said Tartus Mart Reiniku kunstmurul kokku juba vanad sõbrad, FC Elva tüdrukud ja Tartu Ülikool Fauna naised.
16.05.12 kell 18.30 Naiste Rahvaliiga, Tartu Mart Reiniku kunstmuru
Tartu Ülikool Fauna naised vs FC Elva tüdrukud 2:5 (0:1)

FC Elva tüdrukud: Marge Engel, Anni Kuresoo, Karina Kompus, Kärolin Kiis, Diana Jesin, Kaia Zupping, Heidi Reial, Eleri Pastak, Laura Sügis, Meeri-Kris Lust, Helina Reial, Kätlin Siimenson.
Treener: Veiko Haan

Mängu esimene poolaeg möödus väga tasavägiselt, kuid veidi enne poolajale minekut sai värava ees lahtisele pallile jaole Meeri-Kris Lust, ja lõi Elvakate eduseisuks 1:0. Teisel poolajal hakkas aga väravatesadu. Eriti väravanäljased olid nüüd aga Fauna naised, kelle töö ka varsti vilja kandis, ning seisuks löödi 1:1. Nüüd oli väravat vaja mõlemal naiskonnal. Elva tüdrukud tahtsid seda väravat väga, ning varsti suutis väravavõrku sahistada Helina Reial, kuid alla ei saanud jääda ka Fauna naised löödes seisuks 2:2. Kiiremini suutis koguda ennast FC Elva, ning varsti seisid tablool numbrid 3:2, värava autoriks jällegi Reial. Kui Eestlaste seas on tuntud vanasõna: "Süües kasvab isu," siis sama lause kehtib ka Elva neidude osas. Helina Reial suutis FC Elva arvele lüüa veel 2 väravat, ning seega märgiti lõppskooriks 5:2 FC Elva tüdrukute kasuks.

Järgmine kohtumine toimub 11. juunil, kui vastamisi minnakse Jõgeva SK Noorus 96 tüdrukutega.