11.06.12 kell 18.00 Naiste Rahvaliiga Jõgeva Linnastaadion Jõgeva SK Noorus96 vs FC Elva Naised 1:0 (1:0) FC Elva Naised: Marge Engel, Anni Kuresoo, Karina Kompus, Kärolin Kiis, Diana Jesin, Heidi Reial, Helina Reial, Meeri-Kris Lust, Sirlin Aarna, Berle

Oma rahvaliiga teist kohtumist sõitsid Elva tüdrukud mängima Jõgevale, kus tuli kahjuks alla vanduda kohalikele tüdrukutele.
11.06.12 kell 18.00 Naiste Rahvaliiga Jõgeva Linnastaadion
Jõgeva SK Noorus96 vs FC Elva Naised 1:0 (1:0)

FC Elva Naised: Marge Engel, Anni Kuresoo, Karina Kompus, Kärolin Kiis, Diana Jesin, Heidi Reial, Helina Reial, Meeri-Kris Lust, Sirlin Aarna, Berle Mees.
Treener: Veiko Haan

Seekord sõitsid Elva tüdrukud Jõgevale kindlasti võidumõtetega, kuna eelmine mäng suudeti TÜ Fauna alistada koguni 5:2. Kahjuks tuldi koju aga 0:1 kaotusega.
Mäng algas väga tasavägiselt, kuid tasapisi hakkas ründavamaks pooleks muutuma siiski külalisvõistkond. FC Elva tüdrukud üritasid, kuid palli siiski väravasse toimetada ei õnnestunud. Siis kasutasid oma olukorda ära Jõgeva tüdrukud, ning lõid kiirest vasturünnakust seisuks 1:0. Sellise skooriga mindi ka poolajale.
Teisel poolajal oli mõlemal võistkonnal häid võimalusi, poolaja lõpupoole oli pall endiselt pigem Jõgeva võistkonna värava all. Kahjuks oli mänguaeg vaid 2x25 minutit, ning selle ajaga FC Elva väravat lüüa ei suutnud.

Järgmise rahvaliiga kohtumise peavad tüdrukud juba 18. juunil Põlvas. Peale seda on ees aga kaks kodumängu, kuhu ootame kõiki FC Elva fänne oma tüdrukutele kaasa elama!

Kokkuvõte: Karina Kompus /FC Elva