Jalkafest 2022 - uus tegutsemisaasta alaku!

6. augustil toimus FC Elva Jalkafest 2022, mille raames sai tähistatud ja vastu võetud FC Elva uus tegutsemisaasta. Toimusid nii traditsioonilised osavusmängud, Esiliiga mäng Viljandi JK Tuleviku vastu ning koogi ja kontserti nautimine. Tegemist oli seitsmenda Jalkafestiga.
Jürgen Kuresoo tähistamas löödud väravat Viljandi JK Tuleviku vastu / Liisi Troska

Osavusmängud

Toimus neli erinevat osavusmängu, kus Funspordi mängus sai proovile panna, enda palli tunnetuse ja tõstmise oskuse, samuti visketäpsuse. Global Soccerstore osavusmängus sai proovile panna enda sööduoskuse läbides pisikesed takistused. Promensi mängus sai koguda palli söötmisega punkte ning Sportlandi mängus sai proovida kui täpne jalg sul on ning kas natuke õnne ka leidub.

Osavusmänge läbisid kokku 208 osalejat, kelle seas oli nii pisemaid kui ka vanemaid FC Elva kogukonna liikmeid ja fänne. Tore, et leidsite mängimiseks aega!

Osavusmängude kõrvale said lapsed hüpata ka batuudil, iga huviline põsele ja kätele FC Elva värvid, mängida lauatennist ja lauajalgpalli ning nautida Emajõe Pruulikoja toite!

Osavusmängud / Liisi Troska

Lapsevanemate penaltiturniir

Toimus ka traditsiooniline lapsevanemate penaltiturniir, kus osales 4 võistkonda. Turniir oli täis võimsaid lööke ja veel võimsamaid tõrjeid!

1. koht - Viimased
2. koht - Noored ja kobedad
3. koht - Funsport
4. koht - Esimesed

Lapsevanemate penaltiturniiri esikolmik / Liisi Troska

Esiliiga lahing

Esiliiga lahing algas kell 15:00 kui meeskond alustas vinget madinat! Mäng algas vastaste omaväravaga, kuid mehed ei peatunud ning tahtsid näidata, milleks me ise suutelised oleme. 22 minutil lõi Andre Paju meie meeskonna esimese värava ning sealt hakkas möll pihta - 24 minutil sahistas võrke Jürgen, seejärel minut hiljem Markus Lokk. Poolajale pani oma lisa Devid Lehter kui lõi 33 minutil ja 41 minutil kaks väravat järjest ning poolaja lõpetas väravaga 45 minutil Andre Paju. Teine poolaeg algas seisult 7:0, kuid mehed tahtsid veel! Kübaratriki tegi Andre Paju kui viis 50 minutil meid 8:0 juhtima! Ilusa punkti pani mängule 65 minutil Karl Tammeorg ning mäng lõppes seisuga 9:0! Kallis meeskond, uhke ja võimas töö!

Esiliiga mängule andsid hoogu juurde poolajal toimunud Global Soccerstore poolajamäng, JJ-Street tantsukooli tantsijad ning 312 pealtvaatajat, kes tulid meie meeskonnale kaasa elama! Suur aitäh, kallid fännid ja toetajad!

Ürituse peaauhinna oli välja pannud Rainter, kes viib kaks õnnelikku kinkekaartide abil V Spasse mõnulema! Peale mängu nautisid külastajad üheskoos head kooki ja kontserdi muusikat!

Südamest suur aitäh meie toetajatele, kes ürituse meeldejäävaks tegid - Sportland, Funsport, Global Soccerstore, Promens ja Rainter!