Jürgen Kuresoo topeltpakk tõi FC Elvale kodus võidu

Laupäeval, 10. augustil toimunud Esiliiga B mängus võitis FC Elva Tallinna JK Dünamot 2:0 ja rõõmustas üle pika aja kodupublikut. Mängus sai kaks korda jala valgeks Jürgen Kuresoo, kes kasvatas oma väravate arve liigas kahekümne kolmeni.
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Tiit Pruuli

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Kütt (78. 15-Mekk), 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 7-Kerro (55. 14-Frei), 11-Altsaar (46. 19-Allik), 18-Naaris (88. 10-Kiho), 9-Joandi, 8-Tinn.
Varus: 10-Kiho, 19-Allik, 14-Frei, 21-Aasmäe, 15-Mekk.

JK Dünamo: 1-Grents, 2-Lefanov, 3-Andrejev, 8-Gussev, 14-D. Židkov, 5-Kuzmin, 6-Polotnjanõi, 7-Gerassimov, 10-M. Židkov, 12-Guseinov, 21-Tšistjakov (72. 18-Ivanov).
Varus: 11-Grigorenko, 18-Ivanov.

Jürgen Kuresoo viis FC Elva ette

FC Elva sünnipäeva raames toimunud kohtumises asusid väljakuperemehed kohe ründama, rabedalt kulgenud kohtumises avas 20. minutil J. Kuresoo skoori, hea eeltöö tuli keskväljamehelt Tinnilt. Peale väravat muutus mäng lahtisemaks ja momente tekkis ka külalistel. 42. minutil suurendas J. Kuresoo eduseisu kahele väravale, kui vormistas väravaks Rando Kuusi poolt saadetud tsenderduse.

Dünamo pingutas, aga väravaid ei löönud kumbki meeskond

Teisel poolajal ärkas Dünamo veelgi, korra lõid vastased palli karistuslöögist ristlatti ja ühe momendi healt positsioonilt küljevõrku. FC Elva poolelt näitasid head aktiivsust karistusalas Allik, Kuresoo ja Joandi, aga keegi väravate arvet suurendada ei suutnud. Alliku üks löök tabas JK Dünamo väravaposti. FC Elva võitis sündustevaeses mängus 2:0 ja teenis tabelisse olulised kolm punkti. Kasvatades vahet lähemate jälitajatega ja vähendades natuke vahet liidritega.

Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat TTÜ0 : 2
JK Sillamäe Kalev II - Pärnu Linnameeskond1 : 1
HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion7 : 0
Nõmme JK Kalju II - Kohtla-Järve JK Järve08.09 17:00

Järgmine kohtumine 24. august kell 14:00 Elva linnast. Tallinna JK Legioniga