Väravad: 29. J. Kuresoo, 43. V. Maidla, 49. K. Kolesnitšenko, 63. M. Thomson
Pealtvaatajaid: 22

FC Elva koosseis:
12- Toom, 22-Avasoo, 2-Sikk, 3-Thomson (76. 5-Härm), 4-Bussov , 8-Tinn, 20-Maidla, 19-Kolesnitšenko (70. 16-Karro),15-Samoilov, 17-J.Kuresoo, 14-Frei
Pingil: 23-Lõhmus, 16- Karro, 5-Härm, 10-Tani

Üle pika aja võtsime suuna Tallinnasse. Koosseis ei olnud just kõige pikem aga see meid ei heidutanud. Mäng algas kerge meie survega. Suutsime vastased oma poolele suruda ja neid seal pressida. Teenisime kohe ka nurgalööke, millest korra sai ohtlikult löögile Rasmus Sikk. Kahjuks lendas pall üle värava. Mäng veeres meie kerge üleolekuga edasi aga esialgu
midagi ohtliku ei suudetud luua. 29. minutil aga hakkas juhtuma. Kõrge pressi tulemusel sai palli enda kätte Kristo Kolesnitšenko, kes andis Jürgenile tühja värava peale söödu ning sealt meie kapten ei eksinud 0-1 meile. Veel enne poolajale minekut suutsime oma eduseisu suurendada. Pikk pall Maidla peale, kes selle Kristole edasi suunas ja ise ette sööstis. Kristo andis jällegi hea passi Maidlale, kes trahvikasti nurgast väravavahile püüdmatu palli alla nurka virutas. 0-2 meile ja Veiko esimene ametlik värav Elva särgis.

Teisele poolajale mindi vastu sooviga rohkem palli enda valduses hoida. Seda ka küllaltki edukalt tehti. Vastased tulid meile kõrgemalt peale ja vahest jäime ka hätta. Oli tunda, et noored florakad tahavad tuua mängu pööret. Nende ind aga võeti Kristo poolt kiirelt maha kui
nurgalöögist langes pall täpselt Kristo jalale, kes selle teise puutega väravasse lõi. 49. minut ja seis 0-3 meile. Sellega sai Kristost ka läbi aegade noorim Elva väravalööja Esiliiga B-s. Mäng muutus rahulikumaks. See aga ei takistanud Martinil nurgalöögist meie eduseisu suurendamast. Mees oli kasti täiesti vabaks jäänud ja tugev pealöök lati alla jäi väravavahile püüdmatuks. 63. minut ning seis 0-4.Nüüd tundus juba kõik kindel. Siis aga juhtus midagi, mida see hooaeg on liiga palju juhtunud. Tinn teenis oma teise hoiatuse ja pidi varakult
pesema minema. Noored vastased tundsid, et neil on veel võimalik midagi päästa aga nende pingutused jäid vastuseta. Meie kaitse pidas ja hooaja teine nullimäng oli tõsiasi.

Tähtsad kolm punkti kotis ja kojusõit võis alata. Täname ka fänne, kes meid toetama olid sõitnud. 17. aprillil kell 16:00 saame aga kokku juba meie hubasel Linnastaadionil, kui külla tuleb Tartu JK Tammeka U21 võistkond. Ootame kõiki staadionile osa saamaks võimsast kodumängude avapaugust.