Pühapäeva hommikul olid juba usinad FC Elva treenerid ja vabatahtlikud Linnastaadionil, et valmistuda esimeseks kodumänguks. Kõik tegid tööd selle nimel, et pakkuda linnarahvale meeldiv elamus. Foto: Liina Ivask
17. aprill  Elva Linnastaadion kell 16:00
Väravad: 2. 45+1. J. Kuresoo, 41. 54. Frei, 66. o.v J. Saks
Pealtvaatajaid: 389

FC Elva koosseis:
12- Toom, 5-Kuus (78. 3-Härm), 2-Sikk,  4-Bussov , 18-M.Kuresoo, 20-Maidla, 19-Kolesnitšenko (28. 7- Kerro) ,15-Samoilov (62. 8- Karro), 17-J.Kuresoo, 14-Frei (67. 21- Timm)  9- Joandi
Pingil: 1-Lõhmus, 8- Karro, 3-Härm, 7- Kerro, 21- Timm

Mängu algus  tõi kohe rõõmu meie fännidele. 2. minutil tegi äärel head tööd Maidla, kes leidis kastis Pauli. Tema jällegi jättis selle Jürgenile, kes ühe puutega palli väravasse saatis. Seis 1-0 meile. Edasi võttis mänguohjad enda kätte Tammeka. Oli näha, et mitteharilik kaitseliin ei tundnud ennast kõige mugavamalt. Korra said vastased ka ohtlikult Toomiga silmitsi kuid sellest väravat ei sündinud. Mida aeg edasi seda rohkem leidsid ennast ka meie mehed. Harjuti harjumatuga ja suruti vastast agressiivselt. Mäng muutus võrdsemaks. Vastased teenisid palju nurga- ja karistuslööke millega me õnneks hakkama saime. Poolaja lõpus aga otsustati suuremalt jaolt mängu saatus. Kõigepealt andis Jürgen vasakult äärelt täpse palli Pauli pea peale, kes ennetas väravavahti ja suunas selle võrku. 41. minut ja 2-0. Poolaja esimesel lisaminutil tegi vägeva soolorünnaku Jürgen. Saades palli meie karistusalast jooksis ta üle kõik ette jäänud vastased, kes tema alles oma karistusalas maha tõmbasid. Punane kaart vastastele ja penalti meile. Jürgen penaltil ei eksinud ja poolajaks seis 3-0 meile.

Poolajal mängus muudatusi ei tehtud ja mindi platsile täis tahet mäng täielikult ära otsustada. Tammeka tuli aga suure tahtmisega veel päästa, mis päästa annab. Poolaja algus oligi meie poolt unine ja lohakas. Jäime surve alla kuid väga ohtliku meie värava all veel ei toimunud.
Vastaste tuju tõmbas 54. minutil täielikult alla Paul, kes sai hea söödu Kerrolt ja lõi ühe puutega püüdmatu palli võrku. 54 minut ja seis 4-0. Tammeka aga alla polnud andnud ja mehed olid tahtmist täis. Vahel tundus, et pigem meie enda mehed on lohakamaks läinud. Seda vast ootamatult suurest eduseisust. 66. minutil sai äärelt läbi Jürgen, kes andis kasti terava palli, kus Tammeka kaistja selle Kerro nina alt omale lõi. 5-0 meile. Nüüd oli küll tunne, et mäng on tehtud. Sellest ka tekkisid meie mängijate lohakused kaitses. Paaril korral said vastased Toomiga silmitsi kuid meie värav jäi siiski puutumata. Lõpuvile kõlades sai suurearvuline kodupublik rõõmustada väärt võidu üle.

Täname kõiki, kes meile staadionil kaasa elasid ja ergutasid. Koos suudame võita kõiki, kes meile vastu astuvad.

24.04 võõrustame Elvas külalisi Tallinnast. Kõik staadionile.