Naiskond tõi koju hooaja esimese punkti

Pühapäeval (21.04) toimus FC Elva esindusnaiskonna hooaja kolmas mäng kui sõideti Tallinnasse külla Nõmme Kalju FC naiskonnale. Avavile kõlas kell 17:00 Hiiu kunstmurustaadionil.
Mängu parim mängija Reili Rehme võitlemas palli nimel / FOTO: Mihkel Naukas

FC Elva (N) - Nõmme Kalju FC (N) 0:0 (0:0)

Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 64

Naiskond istus Elvast bussile ning sõit Tallinna poole võis alata. Teepeal tehti Kükital traditsiooniline peatus ning Hiiu kunstmurustaadionile jõuti 1,5 tundi enne mängu avavilet. Naiskond pani end vaimselt mänguks valmis ning suunduti väljakule sooja tegema. Väljas säras tugev päike ning naised said mänguloosiga omale alustuseks palli ning silma särava päikese, millega suudeti igati ilusalt siiski mängida.

Esimeses pooles suutsime rohkem palli üle viia ühest äärest teise ehk hoida mängutempo rohkem enda käes. Teisel poolajal lasime vastaselt olla agressiivsemad ning mäng toimus peamiselt meie väljakupoolel. Mänguga võis rahule jääda, kuid nagu kapten Eneli Õigus peale mängu lausus, siis igaüks oleks saanud natukene juurde panna, millega naised nõustusid. Peale mängu tehti üheskoos väljakul lõdvestus ning sätiti koduteele.

Peatreener Deniss Samoilov: "Mäng Nõmme Kalju vastu ei olnud just kõige huvitavam - väravavõimalusi oli vähe ja võitlust keskväljal palju. Esimesel poolajal domineerisime, kuid teisel poolajal muutusime lohakaks ning ei suutnud enam keskenduda oma mängule. Samas on mul hea meel, et vaatamata mitmete kaitsemängijate puudumisele, said tüdrukud kaitses hästi hakkama."

Mängu parim mängija Reili Rehme: "Minu eesmärgiks mängule minnes oli mäng muidugi võita ja hooaja esimesed kolm punkti koju tuua. Nõmme Kalju on alati meie jaoks raske vastane olnud ja oli teada, et tuleb raske ja võitluslik mäng. Mängule läksin heade mõtetega, natuke kindlasti pabistasin ka, sest ei ole väga pikka aega keskkaitses mänginud. Seekord õnnestus suhteliselt hästi palli üleviimine. Rünnakute lõpetamisel jäime hätta. Esimesel poolajal kiirustasime liialt. Mäng oli raske, sest oleme nii palju paremaks võimelised ja oleme seda näidanud palju tugevamate võistkondade vastu. Emotsioonid peale mängu olid üsna positiivsed kuid kahju, et ei saanud kolme punkti koju tuua. Mängu parima mängija tiitel oli suureks üllatuseks, tänan väga selle tunnustuse eest! Arvan, et edu tuli sellest, et andsin endast 100%, kuna mängisin võõral positsioonil ja imeline toetus võistkonnakaaslaste poolt. Hooaega jätkan heade mõtetega, kuigi on tulnud kaks kaotust ja üks viigi mäng, usun, et võime see hooaeg tõusta tabeli esimesse poolde."

Naiskond mängu süvenemas / FOTO: Mihkel Naukas

Naiskonna järgmine kodumäng toimub 5. mail kell 13:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul, kui kodus võetakse vastu Tartu JK Tammeka II naiskond. Tule ela naistele kaasa ja võtame oma esimesed kolm punkti just kodus!