FC Elva ei saanud Sillamäe Kalev II käest punkte.

Vastased tegid suurepärase alguse ja läksid juhtima. Vastaste poolt teenitud punane kaart tekitas FC Elvale hea võimaluse, aga Mihhail Lavrentjev Sillamäe väravas päästis mängu lõpus oma meeskonna.

20. juulil kell 19:00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK Sillamäe Kalev II - FC Elva  1:0 (1:0)
Värav: 11. Hiroki Maehara
Hoiatused: 30. Igor Aleksandrov - 24. Ats Joandi, 87. Gero Mekk
Eemaldamine: 40. Anton Panov
83. minutil tõrjus Mihhail Lavrentjev Ats Joandi löödud penalti
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Kalmer Klettenberg, Igor Kübarsepp
Pealtvaatajaid: 52

FC Elva: 1-Käkk, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 18-M. Kuresoo, 22-Avasoo, 7-Kerro (70. 20-Mekk), 8-Tammeorg, 9-Joandi, 15-Samoilov (75. 21-Timm), 14-Frei.
Varus: 12-Toom, 2-R. Sikk, 10-Kiho, 20-Mekk, 21-Timm.

*FC Elva näitajad on eespool

Sillamäe näitas esimesel poolajal suurepärast jalgpalli ja läks teenitult juhtima.

Sillamäe mängijad näitasid mängu alguses oma klassi, mängides kiiret ja tehnilist jalgpalli. FC Elva meeskond proovis olla kaitses agressiivne, aga vastaste seinasöödud olid nii hästi tehtud, et meie kaitsjad mängiti olukorrast välja. Mänguliselt vastased meie karistusalasse ei jõudnud, aga FC Elva väravat ohustati kauglöökide ja nurgalöökide abil. Kauglöögid vastastel seekord ei õnnestunud ja lendasid väravast kaugelt mööda. Nurgalöögid olid vastaste poolt hästi mängitud. Üks nendest sai ka FC Elva jaoks saatuslikuks, kui 11. minutil anti nurgalöögist terav pall karistusalasse. Vastaste jaapanlasest vöörleegionär Hiroki Maehara mängis jõuliselt üle oma markeerija ja lõi palli peaga väravasse. Hiroki Maehara oli terve mängu jooksul väga aktiivne ja paistis eriti hästi silma oma kiiruse ja füüsilise võimsusega. Poolaja lõpus sai FC Elva järjest rohkem mängu sisse ja mäng suunati oma värava alt keskväljale. 40. minutil oli Elva tegemas järjekordset vasturünnakut, kui palli saanud Paul-Feliks Freile sõitis selja tagant jalgadesse vastaste kaitsja Anton Panov. Kohtunik andis vastasele punase kaardi, kuna sellised vead võivad tekitada väga raskeid vigastusi.

FC Elva jättis mängu lõpus penalti kasutamata.

Teine poolaeg oli vastupidine esimesele. Sillamäe II oli vähemuses ja mängis kaitsvalt. FC Elva valdas palli ja proovis võimalusi luua. Poolaja esimesed 20 minutit olid väga kinnised ja võimalusi ei tekkinud kummalgi meeskonnal. Mängu lõpus pidi FC Elva riske võtma, et midagi päästa ja FC Elva hakkas vastast üle väljaku pressima. Surve kandis vilja ja FC Elval tekkisid mõned võimalused. Ats Joandi sai kahel korral healt positsioonilt peaga löögile ja korra pääses karistusala tagant löögile Deniss Samoilov. Elva parim võimalus tekkis 83. minutil, kui pika söödu järel jooksis vastaste kaitsjad üle Tarvo Timm, kes pääses väravavahiga silmitsi. Vastaste kaitsja jooksis Tarvole selga ja tegi karistusalas vea. Kohtunik määras FC Elva kasuks penalti. Palli taha asus Ats Joandi, kes lõi palli tugevalt posti äärde. Vastaste väravavaht arvas löögi suuna ära ja päästis suurepärase tõrjega oma meeskonnale kolm punkti. Lõpptulemuseks jäigi 1:0 Sillamäe Kalev II kasuks.

FC Elva järgmine mäng toimub kolmapäeval kell 19:00, kui FC Elva võõrustab karikamängus FC Infonet II.