FC Elva mehed võitsid Starmani vutipeo raames toimunud liigamängu

Laupäeval toimus III-liiga kohtumine, kus vastamisi olid JK Tulevik II ja FC Elva. Starmani vutipeo avamängu võitsid elvakad tulemusega 6:1. Peale kohtumist kingiti kõigile mängijatele Starmani kirjadega spordikott ja diplom.
10.09.2011 kell 12:00 III-liiga Lõuna 19. voor, Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik II vs FC Elva 1:6 (0:5)
Väravad: 61. Kovru - 4., 10. Raido Kuus, 14. M. Kuresoo, 30. Tinn, 42. Soonberg, 84. J. Kuresoo
Hoiatused: 41. JK Tulevik - 87. Kerro
Eemaldamised: -
Kohtunik:
Abikohtunikud:
Pealtvaatajad: 130

FC Elva: Arvo Käkk, Karl Bussov, Rando Kuus (46. Tarmo Kerro), Taavi Aasmäe, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Evert Soonberg, Raido Kuus (77. Deniss Samoilov), Mihkel Kuresoo (81. Erki Vorobjovski)

Mängu alguses oli JK Tuleviku väga hea võimalus juhtima minna, õnneks vastaste üritus nurjus. FC Elva sai ehmatusest üle ja 4. minutil lõi Raido Kuus väravaesises saginas palli väravasse. 10. minutil sarnane olukord esimesele väravale ja taas oli väravalööjaks Raido. 14. minutil skooris Mihkel Kuresoo, kes lükkas väravasse tagasi põrkunud palli, eelnevalt oli vastaste väravavaht hädas Kaarel Tinni karistuslöögi püüdmisel. 30. minutil sai värava kirja Kaarel Tinn, tugev karistuslöök lendas väravavahile püüdmatult lati alla. 42. minutil teenis Raido healt positsioonilt karistuslöögi, see kord astus palli taha Soonberg. Karistuslöök võttis puute kaitsjast ja maandus värava ristnurgas - 0:5! Sellega esimene poolaeg lõppes.
Teine poolaeg oli JK Tuleviku mäng parem ja ka neil õnnestus ära kasutada üks FC Elva kaitsjate eksimus, Aaron Kovru vähendas kaotusseisu 1:5-le. Elvakad ohustasid JK Tuleviku väravat jätkuvalt, aga enam mitte nii näljaselt. 84. minutil pani mängule punkti Jürgen Kuresoo värav, mis oli mehele liigas neljateistkümnendaks tabamuseks.

Starmani vutipidu - koduleht

Järgmine kohtumine toimub Elva linnastaadionil 18. septembril kell 18:00 FC Otepääga. Ole kindlasti kohal ja aita oma meeskond lähemale liiga võidule!