U17 lõpetas Eliitliiga II A-tasandi võimsa esitusega JK Vapruse vastu

Peale tugevat hooaega võib lubada preemiaid / Foto: Marek Naaris

Viimasele mängule läksime küllaltki hea koosseisuga, puudu olid ainult Robin Heinsoo ja Raido Hurt. Helmo Oja asendas haigestunud Robin Heinsood ja edukalt. Esimesel poolajal oli FC Elva noortel väga palju momente, millest realiseeriti kolm. Teine poolaeg oli sarnane, kuid Pärnu suutis ka paremini tegutseda. Lõpuks teenitud 4:1 võit meie noormeestele.
10.11.2018 kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak
Pärnu JK Vaprus U17 vs FC Elva U17 1:4 (0:3)
Väravad: 67. Vallik - 20., 79. Libin, 32. Kiivit, 39. Tammeorg
Hoiatused: 35. Vallik
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 29

Algkoosseis:

Vahetusest:

56. min Haamer -> <- Eek
75. min Tamme -> <- Rüütli

Kapten Robin Paringu kommentaar: "..."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Viimast mängu tahtsin isiklikult väga võita. Alati on hea võita parimaid võistkondi, aga seejuures ise parimat mängu pakkudes. Ülesandeks oli peas paika saada plaan ja sellesse uskuda. Me saime sellega hakkama, aga kohtumise 10-15 minutil tekkis meie mängijatel hirm täita plaani, suutsime mängu käigus selle uskumuse uuesti leida ja saime kõik toimima. Väga tugev mängu ülesehitus, suurepärane võistkondlik kaitse. Me saavutasime esimese värava uuest standardist, mille väga täpselt enne mängu üle käisime. Uskumatu esituse tegi Helmo Oja, kes alles kolm päeva enne mängu ei saanud joostagi. Paljud tegid hooaja jooksul läbi suure arengu ja aitasid võistkonna viia täiesti teisele tasemele. Heast pallihoidvast võistkonnast sai ka väga tugev teravuste looja vastaste kolmandikul. Kahju, et noorte hooaeg sai läbi, aga paljud siit jätkavad FC Elva esinduse, FC Elva II ja nooremad FC Elva U17 ridades edasi. Head võistluspuhkust kõigile!"

Aitäh, meie vanematele ja fännidele toetuse eest hooajal! Samuti täname head koostööd teinud Põlva JK Lootose ja Valga FC Warriori klubiside, kellega sai mängijate areng võimalikuks.