Võru JK lahkus Elvast ühe punktiga

Pühapäeval toimunud liigamäng lõppes tulemusega 0:0. Mõlemal poolajal väga häid momente omanud FC Elva vastasvõistkonda üle mängida ei suutnud. Suur osa selles langes Võru JK väravavahi süüks, kes tegi suurepärase mängu väravasuul.
Pealtvaatajad: 100

FC Elva: Arvo Käkk, Mihkel Kuresoo, Veiko Kütt, Veiko Haan, Karl Bussov, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Taavi Aasmäe, Deniss Samoilov (72. Erki Vorobjovski)

Pühapäeval toimunud kohtumises ei suutnud FC Elva üle mängida Võru JK väravavahti ja -kaitset. Kohe mängu alguses oli hea võimalus Jürgen Kuresool, kelle löök lendas värava küljevõrku. Järgmise ohtliku momendini läks kõvasti aega, Võru JK hingestatud kaitsemäng ei andnud elvakatele palju ruumi. Kui ruum tekkis, oli olukord kohe ohtlik. Jürgen Kuresoo pääses vasakust äärest läbi, söötis värava ette, kust Samoilov löögile pääses. Pall lendas mööda väravavahtist, kuid imekombel leiab kaitsemängija väravajoonelt. Mõned minutid hiljem on Jürgen värava tagumises postis täiesti vaba, kuid ei jõua ootamatult temani liikunud palli väravasse lüüa, kaitsja saab värava joonel varba vahele ja päästab Võru JK kaotusseisu jäämast. Sellega esimese poolaja sündmused lõppesid.
Teine poolaeg jätkus samas rütmis, Võru JK kaitses ja lootis ees Jürgen Kauri individuaalsetele oskustele. FC Elva sai mängu paremini käima, kuid viimane käik rünnakus jäi puudulikuks. Mitmel korral tegutses väravas hästi Võru JK väravavaht. Parim võimalus teisel poolajal tekkis Kaarel Tinni löögist vasakult äärelt, elvakate õnneks maandus pall vastaste värava ristlatis. Mängu viimastel sekunditel oli Aasmäel võimalus meeskond päästa, aga tema käärlöögi üritus lendas meetri jagu üle värava.

Järgmine kohtumine juba 19. august Tabasalus, kus toimub Väikeste karika 1/2 finaal! Veel kohti fännibussile! Ühendust võtke marek@fcelva.ee