Viimaste minutite võitlus tõi Sillamäelt viigi

Täna toimus Esiliiga B 34. vooru kohtumine, viimases võõrsilmängus läks FC Elva vastamisi JK Sillamäe Kalev II-ga ja naases 1:1 viigiga. Võõrustajate avapoolaja väravale vastasid elvakad 90.+1 minutil, kui surve realiseeris väravaks Jürgen Kuresoo. Nelja omavahelise mängu kokkuvõttes jäid võistkonnad samuti viiki!
27. oktoobril kell 14:00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadion, Esiliiga B 34. voor
JK Sillamäe Kalev II vs FC Elva 1:1 (1:0)
Väravad: 35. Kolipov - 90.+2. J. Kuresoo
Hoiatused: 19. Raido Leokin, 55. Cherkasov - 64. Joandi
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Tiit Kivisild

JK Sillamäe Kalev II: 53-Kolesnikov, 2-Cherkasov, 77-Mukhin, 5-Panov, 33-Trofimov, 25-Larin, 18-Kolipov, 8-Raido Leokin, 17-Rando Leokin, 9-Usami, 11-Ovtšinnikov.
Varus: 35-Levizi, 10-Torinava, 13-Bordikov, 27-Volkov.

FC Elva: 1-Tamm, 2-Tinn, 5-Rando Kuus, 2-Haan, 7-Kerro, 17-J. Kuresoo, 15-Samoilov, 6-Kütt, 2-Thomson, 20-Mekk, 9-Joandi.

Poolaja ainuke kaitse eksimus andis Sillamäele juhtvärava

Mäng kulges võimalustevaeselt, esimene reaalne löök väravale tõi 35. minutil ka avavärava. JK Sillamäe Kalev II eest skooris Kolipov. Mõlemad võistkonnad mängisid kaitses distsipilneeritult, eriti hoolikalt jälgiti J. Kuresoo tegevust. keda markeeris Cherkasov.
Rünnakud lõppesid enamasti karistusala lähistel ja rohkem väravaid ei löödud.

Realiseerimata võimalused, võõrustajate ärkamine ja FC Elva teenitud viigivärav

Teine poolaeg algas tuliselt, kui 46.minutil pääses J. Kuresoo löögile! Postist posti ja siis väljakule tagasi tulnud pallile sai elvakas uuesti jaole, järellöögi Levizi tõrjus! Mõni minut hiljem pääses sama mees vasakult äärelt tsenderdama, sööt oli täpne ja leidis värava tagumises postis Rando, kes põrkest tulnud palli väravast napilt mööda suunas.
Peale neid olukordi ärkas ka Sillamäe ja mäng läks taas võitluslikumaks. Poolaja keskel tegid koduvõistkonna mängijad ka mõned ohtlikud löögid, aga Käkki asendanud Aimar Tamm tegi oma tööd perfektselt.
Mäng oli kulgemas Sillamäele soovitud suunas, kui FC Elva teenitud karistuslöögi järel kõik mehed vastase karistusalasse saatis. Aimar Tamm tõusis samuti keskväljale ja oli valmis kiirrünnakut nullima. Haani antud karistuslöök suudeti klaarida, pall maandus Altsaare jalale, kes mänguvahendi tagasi karistusalasse saatis. Pallile jooksis järgi Thomson, kes suutis teha peaga löögi, mille Levizi tõrjus! Tõrje lendas otse J. Kuresoo suunas, kes palli kõrge kaarega tühja väravasse saatis! Suurepärane töövõit! Koduvõistkond sai veel võimaluse rünnata, aga enamaks viigist polnud nad enam suutelised.

Tallinna JK Dünamo - Kohtla-Järve JK Järve0 : 4
Nõmme JK Kalju II - Tallinna JK Legion5 : 2
JK Sillamäe Kalev II - FC Elva1 : 1
HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat TTÜ1 : 3
Tallinna FC Flora III - Pärnu Linnameeskond2 : 6

Järgmine mäng on juba Elvas, kus 3. novembril kell 14:00 minnakse vastamisi noore FC Flora III võistkonnaga.