Esindus kaotas vihmases Talllinnas suurelt

Esiliiga 27. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnale 1:5.

Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Levadia noored on vaieldamatult head mängijad. Usun, et hooaja lõpuks tõusevad nad kõrgemale kohale tabelis, kui nad hetkel on. Ootame meie jaoks rasket mängu aga tahame koduteele kindlasti kaasa võtta maksimumpunktid."

Meie keskkaitsja Martin Thomson: "Järjekordne nädalasisene kohtumine, veab et mul selline boss on, kes lubab rahulikult mängudel käia."

Läks!

FC Elva algkoosseis:
Karl Kruus; Remi Kõivik, Naatan Siimeon Tamm, Martin Thomson, Henri Härm; Deniss Samoilov, Ats Joandi, Nikita Karasjov; Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Tarvo Timm.

FC Elva vahetusmängijad: Kristo Kolesnitšenko, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Andreas Kiivit, Raido Kuus.

Mäng paduvihmas algas Levadia käe domineerimise all, ei läinud kaua, kui nurgalöögist eduseis saavutati. Seejärel oli mäng meie käes, Levadia oli vasturünnakutel terav, aga mitte surmav. Mitmed tsenderdused ja meie pealelöögid ei jõudnud sihile, siiski 38. minutil murdis läbi Jürgen Kuresoo ning Ats Joandi viigistas
mänguseisu. Poolajale mindi motiveeritut.

Teine poolaeg algas negatiivsetes toonides, Levadia asus juhtima ning ise jätsime löömata suurepärase võimaluse, Levadia läks aga 3:1 ette ning peagi oli 70. minutiks oli seis 4:1. Mäng oli tehtud, meie mehed andnud alla. Väravaid ei löödud, löödi meile veel hoopis üks.

2. septembril kell 19.00 Maarjamäe staadionil

Tallinna FCI Levadia U21 - FC Elva 5:1 (1:1)
10. Moorits Veering, 46., 63. Erik Utgof, 68., 74. Karl Rudolf Õigus - 38. Ats Joandi

Neljas kohtunik: Kevin Kaivoja

Levadia: Andreas Kevin Põldvee, Nikita Salamatov (58. Erik Kruglov), Vladimir Malinin, Moorits Veering, Alan Mones, Daniil Petrunin (82. Andrei Grigorjev), Anton Krutogolov, Artjom Komlov, Karl Rudolf Õigus (79. Aleksei Šved), Erik Utgof (82. Valeri Trušin), Martin Käos.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Aleksei Šved, Erik Kruglov, Andrei Grigorjev, Valeri Trušin, Denni Grintšenko.

Elva: Karl Kruus, Remi Kõivik (46. Mihkel Kuresoo), Naatan Siimeon Tamm, Martin Thomson, Henri Härm, Markus Lokk, Deniss Samoilov (60. Raido Kuus), Ats Joandi, Nikita Karasjov (66. Kristo Kolesnitšenko), Jürgen Kuresoo, Tarvo Timm (75. Andreas Kiivit).
Varus: Mihkel Kuresoo, Karl Bussov, Raido Kuus, Kristo Kolesnitšenko, Andreas Kiivit.

FC Elva esindusmeeskonna järgmine mäng toimub 7. septembril, kui kell 13:00 minnaksa Kadrioru staadionil vastamisi liigaliidrite TJK Legioniga. Tule toeta omasid pealinnas!