Esindus võitis lahinguga tugevat FCI Levadiat

Esiliiga 15. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond võõrsil tugeva FCI Levadia U21 meeskonna skooriga 2:1. Tabelis oleme 22 punktiga viiendal kohal.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "FCI levadia U21-l on viimastes mängudes väga hea hoog sees ja meie pole võõrsilmängudes väga häid tulemusi saavutanud. Tahame seda mustrit seekord kindlasti muuta."

Meie poolkaitsja Kaarel Tinn: "Viimases mängus saime enda jaoks olulise võidu, peame jätkama sellel teel, et jõuda lähemale tabeli ülemisele otsale ja hoida vahet jälitajatega. Peale koondisepausi on kõik mängijad täis indu ja töötahet."

Levadia treener Jevgeni Gurtšioglujants: "Soovime koduväljakul võita, et kolme punkti abil oma tabelikohta parandada ning ühtlasi heastada eelmises omavahelises mängus saadud kaotus."

Levadia ründaja Erik Utgof: "Viimastes mängudes õnnestus meil lüüa väravaid ja saavutada häid tulemusi, tahame kodusel Maarjamäel samamoodi jätkata."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
Meie koosseis mänguks

Kell 13 kõlanud avavile järel võtsid ohjad enda kätte Levadia poisid, ei läinud aga kaua, kui Jürgen Kuresoo vastase kastis trikitama sai ning vasaku jalaga palli väravasse lõi. Levadia hakkas otsima ning võimalused tekkisid samuti, Levadia tipphetk ja parim võimalus lõppeski väravaga - 24. minutil üks-ühele olukord meie väravavahiga lahendati külmavereliselt. Levadia justkui tahtis rohkem, aga häid võimalusi selleks ei tekkinud, hoopis 37. minutil lõi Remi Kõivik vasaku jalaga vastase karistusalas peale ning rikošettidega jõudis pall võrku - 2:1 meile! Poolajale mindi eduseisus.

Oli teada, et teisel poolajal tulevad väljakuperemehed oma võtma, tulidki. Karm võitlus soosis meid, vastane ei saanud esialgu löögile, aga meie olime kontrarünnakutel koguaeg ohtlikud. 80. minutil jäi Levadia vähemusse, peale seda oli mäng meie käes, õnne oli, et me ei löönud rohkem väravaid. Kokkuvõttes 2:1 võit, mida väärisime!

15. juunil kell 13.00 Maarjamäe staadionil

Tallinna FCI Levadia U21 - FC Elva 1:2 (1:2)
24. David Lehter - 3. Jürgen Kuresoo, 37. Remi Kõivik

Hoiatused: 21., 80. Andrei Grigorjev, 74. Martin Käos - 11. Deniss Samoilov, 21. Veiko Kütt
Eemaldamised: 80. Andrei Grigorjev
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 44
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Voiteh Karnatsevitš

Levadia: Andreas Kevin Põldvee, Martin Käos, Andrei Grigorjev, Martin Eensalu, Nikita Salamatov, Vladimir Malinin, Anton Krutogolov, Rasmus Peetson (46. Erik Utgof), Karl Rudolf Õigus, Devid Lehter (46. Aleksei Šved), Artjom Komlov.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Erik Utgof, Maksim Voltškov, Aleksei Šved, Artjom Volkov, Nikita Vaštšenko.

Elva: Karl Kruus, Remi Kõivik, Veiko Kütt, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm, Paul-Feliks Frei (70. Nikita Karasjov), Deniss Samoilov (46. Ats Joandi), Kaarel Tinn, Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus: Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Nikita Karasjov, Tarmo Kerro, Ats Joandi.

FC Elva esindusmeeskond mängib oma järgmise mängu tuleval neljapäeval 20. juunil, kui Elva linnastaadionil kohtutakse derbimängus Tartu JK Welcoga! Mängu avavile kell 19:30. Tule aita omad kodus võidule!