Jalkafest 2022 on tulemas!

Jalkafest 2022 toimub 6. augustil Elva Linnastaadionil! Üritus algab kell 12:00! Toimub nii põnev osavusfestival, Esiliiga lahing Viljandi Tuleviku vastu kui ka ühine koogi söömine ja kontserti nautimine!

Jalkafesti toitlustab Emajõe pruulikoda! Tule naudi sooja toitu ja külma jooki ning jäätist! Maksta on võimalik sularahas ja kaardiga!

OSAVUSFESTIVAL
12:00 Osavusmängud! Osalejate vahel loosime välja vingeid auhindu!
12:00 Batuut, näomaalingud ja lõbusad tegevused!
13:00 Lapsevanemate penaltiturniir. Tule kohale, pane ennast kirja, loosime võistkonnad ja lähebki väravate löömiseks! Parimatele auhinnad!
13:30 Pildistamisnurk. Tule saa endale ilus mälestus meie sünnipäevast! Pildistab imeline fotograaf Liis Markvardt!

16:45 Euroloosi auhindade loosimine

• Rainteri ERI! Mängu peaauhinna paneb välja esindusmeeskonna toetaja Rainter! Peaauhinnaks on uhked 2x100€ kinkekaarti V spasse!
  • Toimub euroloos (1 pilet = 1€), mille ostjate vahel loosime välja FC Elva fännitooteid, 5 pääset rattamängu väljakutsesse ja Rainteri poolt välja pandud peaauhinna!
  • Rattamäng! Igal mängul pääseb viis euroloosi ostjat rattamängu, mille nimel tuleb mängu poolajal teha üks väike väljakutse ratta seljas! Parima tulemuse saavutaja pääseb edasi rattaloosi! Hooaja lõpus loositakse 17ne rattamängu pääseja vahel välja uhke elektriline fatbike jalgratas! NB! Selleks, et oleks võimalus rattamängus osaleda tuleb osta euroloosi pilet enne mängu algust või esimese poolaja jooksul.
  • Poolajal on igal huvilisel võimalik osaleda Global Soccerstore poolajamängus! Osalemine kõigile TASUTA!
  • Mängul on võimalik osta endale FC Elva fännitooteid! Tule viska infotelgi all pilk peale! Maksta saab ainult sularahas.

KONTSERT JA KOOK
16:45 Auhindade välja loosimine (osavusmängude auhinnad, mängu peaauhind!)
17:00-18:00 Kontsert - esineb pärimusmuusik Susanna Viktoria
17:00-18:00 Ühine koogi söömine

JÄRELPIDU
19:00 Järelpidu - Elva Keegel ja Resto
Kõik FC Elva liikmed on oodatud Elva Keeglisse nautima mõnusat sööki-jooki, veetma kogukonnaga aega ning vaatama ühiselt Premium liiga mängu otseülekannet!