Advokaadibüroo RAAVE ja FC Elva sõlmisid koostöölepinguLaupäevase mängu raames allkirjastati advokaadibüroo RAAVE ja FC Elva vaheline koostööleping. Advokaadibüroo RAAVE on spetsialiseerunud ettevõtjate ja ettevõtlike inimeste nõustamisele, esindamisele ja koolitamisele peamiselt eraõiguse, kuid ka haldusõiguse valdkonnas. 
"Initsiatiiv koostöö tegemise kohta tuli advokaadibüroo inimeste poolt, ju olime oma tegevusega silma jäänud ja selle üle on ainult hea meel. Väga hea on teha koostööd sellise partneriga, kes oskab sind suunata ja aidata tähtsate dokumentide koostamisel. Lisaks sellele.", selgitas Marek Naaris FC Elva kodulehe toimetusele. 

"Varasemaid sidemeid FC Elvaga ei pea ka kaugel otsima, nimelt on Liane Raave vend omalajal klubis treeninud ja -mänginud. Isiklikult temaga kohtunud pole, aga poisid mäletavad teda küll. Eks see on ka üks põhjusi, miks Liane oma kodukoha inimesi õigusalaselt toetada soovib.", lisas Naaris.

Liane Raave sõnul ajendas koostööettepanekut tegema seotus kodukohaga, kuid eelkõige FC Elva ettevõtlikkus, ambitsioonikus ja professionaalsus. „Olin tänu vennale FC Elva sünni ja esimeste eluaastate juures. On au naasta FC Elva tegemiste juurde ja kaasa aidata püstitatud eesmärkide saavutamisele.“, lisas Liane.