FC Elva purustas FC Otepää üheksa väravaga

Pühapäeval 30 kraadises kuumuses toimunud mängus ei andnud FC Elva vastastele armu ja mäng võideti 9 : 0. Kogu tiimi esitus vääris tunnustust, lisaks nägid Tehvandi staadionile tulnud pealtvaatajad palju ilusaid väravaid.
05.06.2011 kell 17:00 III-liiga 9. voor, Tehvandi staadion
FC Otepää vs FC Elva 0:9 (0:5)
Väravad: 16., 51., 90. Raido Kuus, 20. Kütt, 23., 36., 43. Kuresoo, 83. Tinn, 85. Eichelmann
Hoiatused: 82. Suiste - 27. Aasmäe
Eemaldamised: -
Kohtunik: Martin Lember,
Abikohtunikud: Roman Daniljuk, Kennart Saaremäe
Pealtvaatajad: 105

FC Elva: Arvo Käkk, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Raido Kuus, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Evert Soonberg, Taavi Aasmäe

FC Elva pidi mängule minema üheteistkümne mängijaga, vigastuse tõttu jäi eemale Kaarel Tani ja töökohustuste tõttu puudus Juri Sirokov, lisaks olid noored hõivatud eksamiteks õppimisega.
Ilma varumeesteta mänginud FC Elva esines väga hästi, juba esimese 25. minutiga löödi vastaste võrku kolm palli. Esimese suunas peaga väravasse Raido Kuus, teise eest hoolitses Veiko Kütt, kolmanda lõi Jürgen Kuresoo. Poolaja lõpus lisas Kuresoo veel kaks väravat, mõlemad sooritused olid meisterlikud.
Teine poolaeg jätkus kohe väravaga, 51. minutil oli peaga täpne Raido Kuus. Peale kuuendat väravat FC Elva mäng rahunes ja ligi pool tundi väravaid ei sündinud, kohtumist kontrollis jätkuvalt elvakate meeskond. Mängu viimase seitsme minutiga suutis FC Elva veel kolm väravat lüüa, karistuslöögist oli täpne Tinn, imelise kombinatsiooni lõi tühja väravasse Eichelmann ja teiseks hattricki meheks kerkis Raido Kuus, kes palli põlvega väravasse suunas. Uskumatult suur ülekaal, aga vaadates FC Otepää koosseisu, siis oli palju mängijaid puudu, kes oleks võinud mängupilti ja skoori muuta.

FC Elva tänab vastaseid suurepärasel staadionil mängimise eest ja kohtume sügisel Elvas.

Järgmine kohtumine juba 8. juunil, kui FC Elva sõidab Väikeste karika 1/8 finaalmänguks külla JK Tondile.

Viljandi JK Tulevik II - Navi Vutiselts 10 : 0
Jõgeva SK Noorus-96 - Tartu Ülikool Fauna 3 : 0
EMÜ SK - Põlva FC Lootos 1 : 6
FC Tabivere - Võru JK 1 : 2
JK Welco Elekter - Valga FC Warrior II 1 : 0