Vändra ei andnud sünnipäevaks kolme punkti


Foto: Liina Ivask / Hetk võitlustlikust mängust 

Kolmapäeval 08.08.2012 peeti tagant järele 13. vooru kohtumine tabelis Elvaga võrsdselt punkte omanud Vändra JK Vaprusega. Ilm oli heitlik. Vihmasadu vaheldus päikesega, kuid muru oli ideaalses korras ja oli võrdsete heitlus.

08.08.2012 kell 18:30 II-liiga lõuna-lääs 13. voor, Elva linnastaadion
FC Elva vs Vändra JK Vaprus 1:1 (1:0)
Väravad: 29. J. Kuresoo - 63. Egert Sults
Hoiatused: 76. Kaarel Tinn - 90. Ronek Saal
Eemaldamised: -
Kohtunik: Timo Teniste
Abikohtunikud: Marko Liiva, Riivo Stolts
Pealtvaatajad: 170

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Kütt, Veiko Haan, Taavi Aasmäe (56. Kaupo Süld), Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus, Tarmo Kerro

Varus: Oliver Käkk, Karl Mark

Pildid mängust - Liina Ivask

Liigatabel

Tartu SK 10 II - JK Luunja11 : 1
FC Tarvastu - Pärnu Linnameeskond II5 : 2
FC Nõmme United - Türi Ganvix JK1 : 3
HÜJK Emmaste - Keila JK6 : 0
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora III3 : 1
Sörve JK - Paide Kumake1 : 3

Mäng algaski mõlemapoolsete võimalustega, kuid kaitsjad ja väravavahid olid tasemel ning väravad olid rasked tulema. Pooltunni möödudes kombineerisid “seinasöötudega” vasakul äärel Jürgen Kuresoo ja Raido Kuus ning ilusa koostöö lõpetuseks lõi Jürgen palli kindlalt väravasse. Varsti peale väravat avanesid taevaluugid ning paduvihmas rauges natuke ka mängu tempo.

Esimese poolaja lõpp ja teise poolaja algus toimus kogu mängu iseloomustav võrdsete heitlus, kus mõlemad võistkonnad võitlesid iga palli pärast ning häid võimalusi tekkis harva.

Teise poolaja keskel tegid vastased väga hea kontrarünnaku ja kuigi kaitsjad jõudsid tagasi, lõi vastaste ründaja 20 meetrilt palli Käkile püüdmatult väravasse. Elva mehed ei murdunud ja mängu lõpus rünnati suurte jõududega. Paaril korral päästis vastaseid latt ja mõnel korral väravavahi head tõrjed, 1:1 viigiga mäng lõppeski ja üks teenitud punkt oli mängupilti arvestades mõlemale meeskonnale õiglane.

Aitäh kõigile inimestele ja fännidele, kes FC Elva mänge oma päeva normaalseks osaks peavad. Isegi paduvihmas oli kohal ligi 170 inimest, kes omasid toetasid. Meeskond on siiralt tänulik kõikidele toetajatele ja pakub hingestatud ning võitluslike mänge ka edaspidi.

Kokkuvõte - Veiko Kütt