14. mail kell 17:00 Rannu staadion - Rannu alevik, Rannu vald, 61120 Tartumaa

Lõuna-Läänema JK (T-00) – FC Elva (T-00) 3:0 (1:0)

Väravad: 33.Marian-Merit Ring, 60. Brita Pikla - 43. ov. Karmen Käos
Peakohtunik: Andris Altsaar
Abikohtunikud: -
Pealtvaatajaid: 20

FC Elva: 24-Rehme, 69-Tolk, 21-Pallon, 28-Ujamägi, 22-Reisbich, 3-Lessing, 23-Täheväli, 20-Käos, 10-Jesin, 88-Sammul, 19-Lemberg, 25-Tiimann, 17-Piibar, 2-Guselnikova, 15-Berg.

Treener Andres Bõkarev: Tänasest mängust paari sõnaga. Esimene poolaeg üllatasid mind kõik oma võitluslikkuse ja tahtmisega mängida! Vastane oli mängitav ja isegi võidetav kuid siiski grammivõrra meist parem. Kahjuks lasime esimese poolaja lõpus värava endale lüüa. Väravahõngulisi momente jagus ka meie võistkonnal, kuid vastane suutis viimasel hetkel olukorrad klaarida. Parima võimaluse eest hoolitses Killu Tolk, kes väravaesises saginas lükkas palli posti! Väga vähe jäi puudu! Super poolaeg!
Teisel poolajal paraku sellist pealehakkamist meil ei olnud ja õnnetu omavärav poolaja alguses võttis ka motivatsiooni omajagu maha. Vastane sai korraliku surve meie väravale, kuid meie kaitsemängijad olid tasemel ja likvideerisid olukorrad. Mängu lõpus mängis vastane ilusa söödumänguga oma mängija värava alla vabaks ja siit ka kolmas värav.

Küll meil need võidud ka tulema hakkavad, kui samamoodi trenni edasi teeme ja maksimaalselt pingutame! Kedagi ma eraldi esile tooma ei hakka, kuna olid kõik väga tublid!

Merle Lessing: Mäng oli algusest peale juba üsna pingeline. Meie väravavaht oli tubli ja kaitses üle poolte löökidest ära. Mängu jooksul said mõned ka vigastada aga kokkuvõttes see meie mängupilti ei muutnud. Alles mängu lõpus tekkis selline tunne, et oleks tahtnud, et mäng kauem kestaks.

Viktoria Guselnikova: Minu arvates oli see mäng palju kordi parem kui eelmine. Kõik tiimikaaslased olid väga tublid aga kõigil on võimalus veel rohkem pingutada. Väga palju oli momente, kus me oleksime saanud värava tagasi lüüa aga kahjuks jäi see meie väikeste oskuste taha kinni ning me ei suutnud neid võimalusi ära kasutada.
Kokkuvõttes võib õelda, et mäng oli super!

Daniela Jesin: Esimene poolaeg tundus, et väravaid ei tulegi, kuid siis tuli see üks õnnetu vastaste löödud värav. Teine poolaeg oli juba keerulisem ja tuli üks värav juurde ja kahjuks ka omavärav. Olime juba väsinud, aga alla me ei andnud. Vastased võtsid mängu rahulikult ning nendega oli hea mängida. Vahepeal oli pinge päris suur, siis kui peaaegu terve tiim oli vastaste värava all, aga siiski ei saanud me väravat. Me kõik olime väga tublid ja küll tuleb ka aeg, kui meie hakkame väravaid lööma.

FC Elva järgmine mäng võõrsil toimub kolmapäeval, 21. mail kell 18:00 Tallinna FC Flora (T-00) võistkonnaga.

Toimetaja: Eleri Pastak