Hooaja avalöök tõi staadionile 256 toetajat, esindus kaotas 0:2

Laupäeva hilisõhtul toimunud Esiliiga B 10. vooru mängus läksid nelja päeva jooksul teist korda vastamisi FC Elva ja Nõmme JK Kalju II. Võõrsil hea mängu teinud FC Elva oli selles mängus samuti terve esimese poolaja surve all, aga pidi kaks palli esimesel poolajal oma väravast välja võtma. Teine poolaeg mäng võrdsustus ja FC Elval olid omad momendid, kuid parimat võimalust kapten J. Kuresoo penaltipunktilt ei realiseerinud. Lisaks kaotusele jäi võistkond ilma kahest mängijast, Henry Eichelmannist ja Meelis Allikust. Viimane murdis teise poolaja alguses rangluu ja tema seisundi parandamiseks tuli teha operatsioon.
4. mail kell 19:30 Elva linnastaadion, Esiliiga B 10. voor
FC Elva vs Nõmme JK Kalju II 0:2 (0:2)
Väravad: 20. Adis Hadžanovic, 30. Robert Kirss
Hoiatused: 41. Kaarel Tinn
60. minutil lõi Jürgen Kuresoo penalti mööda

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 256
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Henri Parkja, Marko Liiva

FC Elva: 1-Käkk, 4-Bussov, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 7-Kerro (72. 3-Thomson), 18-M. Kuresoo, 8-Tinn, 14-Eichelmann (16. 9-Joandi), 19-Allik (51. 15-Samoilov).
Varus: 9-Joandi, 15-Samoilov, 3-Thomson.

JK Kalju II: 69-Aland, 3-Mägi, 2-Bianchi, 15-Kuusk, 23-Kaldma, 77-Maehara (82. 16-Liiva), 7-Listmann, 88-Hadžanovic, 22-Kai (76. 9-Gassimov), 6-Kirss, 99-Jefferson.
Varus: 9-Gassimov, 16-Liiva.

Metsapealinna üheks tippsündmuseks oli kindlasti jalgpallimatš FC Elva ja Nõmme JK Kalju II vahel, väljaku äärde oli kogunenud 256 puna-rohe-valgesse riietatud Elva võistkonna toetajaid.
Esimest korda astus esindus väljakule helesinises võistlussärgis, mis sümboliseerib Elva linna ja turjal kaunistas särki Eesti lipp, mis näitab maailmale, kes me oleme ja kus kohast me tuleme!
Mäng algas sarnaselt kolmapäevale, Nõmme JK Kalju II eesotsas bosnialasega tegi kohe kõrget pressingut ja ei lasknud kodumeeskonnal mängu sisse saada. Eelmises mängus alguse saanud õnnetuste laine jätkus, 16. minutil pidi väljakult katkise kulmu tõttu lahkuma Eichelmann. See oli pikemas plaanis halb kaotus. Mõned minutid hiljem lõi Kalju II oma esimese värava, kui vasakul äärel jäid kaitses Listmanniga hätta Bussov ja Kerro. Esimene mängis kergleva sammuga kahe mängija vahelt läbi ja leidis karistusalas tagumises postis Hadžanovici, kes nii lähedalt ei eksinud! Elva staadionit täitis vaikus, oli kuulda vaid laululavalt kostuvat Väikeste Lõõtspillide Ühingut eesotsas Marko Matverega. Mäng jätkus ja ka FC Elva omas ühte head momenti, Kaarel Tinni soolorünnak paremalt äärelt lõppes lähilöögiga terava nurga alt, mille Aland tõrjus otse J. Kuresoo põlve pihta ja sealt veeres pall edasi värava suunas - valele poole posti! Publik ahhetas, kõigile paistis, et pall veereb väravasse! 30. minutil lõi Kalju II seisuks 2:0, kui vasakult äärelt tulnud tsenderduse püüdmisel tegi valearvestuse Käkk, läks palli püüdma, kuid ühe käega palli püüda proovides pillas palli otse Listmanni jalale. Viimane kõmmutas peale, aga joonel seisis ees Bussov, tagasipõrkunud palli saatis juba kindlalt võrku Kirss. Poolaja lõpus oli FC Elval väga hea võimalus üks värav tagasi lüüa, aga J. Kuresoo 1v1 rünnakul mängis hästi Aland, kes õigeaegselt vastu liikus ja löögivõimaluse nurjas.
Teine poolaeg algas taas elvakatele õnnetult, Allik kukkus nii halvasti, et murdis omal vasaku rangluu, mis hiljem osutus nii hulluks, et tuli operatsioonile minna.
Mäng võrdsustus ja üksikuid olukordi tekkis ka Kalju värava all, ühes olukorras võitles kapten J. Kuresoo nii vapralt, teda takistama tulnud mängija ei suutnud õigel ajal pidama saada ja jooksis esimesele otsa. Kohtunik Kristo Tohver oli väga lähedal ja näitas kõhklemata 11 m punktile. Lööma asus J. Kuresoo, kahjuks läks penaltilöök väravast mööda!
Jätkus mäng keskväljal, mõlemal võistkonnad võitlesid hingestatult ja väga palju enam väravavõimalusi ei tekkinud. Korra lõi Kalju II brasiillasest poolkaitsja FC Elva põiklatti, aga see oli ka kõik. Nõmme JK Kalju II sai väga magusa võidu suurearvulise publiku ees, kelle toetus andis mängijatele kõvasti juurde.

Tallinna JK Dünamo - Tallinna JK Legion2 : 2
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 3
Tallinna FC Flora III - JK Sillamäe Kalev II2 : 3
HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve3 : 0

Järgmine kohtumine 12. mai kell 17:00 Elva linnastaadionil, kus on vastaseks FC Flora III.