Esindusmeeskond võttis tugeva vastase vastu võidu!


FC Elva oli Maardus terve mängu jooksul üsna tugeva surve all. Hea kaitse ja väikese õnne abil hoiti vastased nulli peal ja toodi võit koju.
                                                           Foto: Liina Ivask / Martin Thomson peatamas Tallinna Kalevi rünnakut.
10. mail  Maardu kunstmurul kell 16:30 
Maardu FC Starbunker - FC Elva 0:1 (0:1)
Väravad: 18. Jürgen Kuresoo
Hoiatused: 75. Klimentii Boldõrev, 81. Sergei Zabelo, 82. Deniss Kovtun - 75. Ats Joandi
Pealtvaatajaid: 85

FC Elva: 1-Käkk, 11-Altsaar, 6-Kütt, 3-Thomson, 20-Kumberg, 8-Tinn, 5-Kuus (90+2. 2-Sikk), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei, 19-Tammeorg.
Varus:12-Lõhmus, 2-Sikk, 4-Karro, 10-Kõivik, 21-Timm, 22-Puusalu.


Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      6:14                 8:16                  14:30
Pealelöögid:                 4:7                   4:10                   8:17        
Raamidesse:                2:4                   2:2                     4:6
Blokeeritud:                  0:1                   0:4                     0:5
Nurgalöögid:                 1:2                   1:6                     2:8
Vead:                            7:13                 9:10                  16:23
Suluseisud:                   0:1                   0:1                     0:2

I poolaeg

Mängu algus oli võrdne. FC Elva sai üsna rahulikult rünnakuid alustada, kuna vastased ei teinud väga kõrget pressingut. Vabas ruumis suutsid FC Elva mehed leida üsna häid sööte ründajatele ja seeläbi jõudsime vastase poolele. Otsest ohtu väravale ei tekitatud, aga mõned standardolukorrad vastaste värava lähistel teeniti. Esimene väravaohtlik rünnak oli Maardul. Klimentii Boldõrev sai keskväljalt läbisöödu ja ta tegi ilusa löögi väravale. FC Elva õnneks ei olnud tema löök piisavalt täpne ja nii põrkaski tema löök pärast vastu latti lendamist auti.

Seejärel tekkis hea võimalus oli FC Elval. Martin Thomson tegi tugeva sisseviske karistusalasse, kus kõrgeimale kerkis Ats Joandi ja pikendandas palli edasi Jürgen Kuresoo jalale, kes värava tagumises postis markeerimata oma selle hooaja kõige lihtsama värava sepistas.
Kaotusseisu jäädes muutus Maardu palju aktiivsemaks ja vastastel olid mitmed võmalused skoori tegemiseks. Vastased said küll headelt positsioonidelt löögile, aga nende löögid olid ebatäpsed ja lendasid väravast mööda. 

II poolaeg

Teise poolaja algus oli jälle võrdsem. Keskväljal käis kõva võitlus ja võimalusi esialgu ei tekkinud. Mänguaja edenedes kasvas pidevalt Maardu surve. Maardu otsis järjest meeleheitlikumalt ja sirgjoonelisemalt viigiväravat. FC Elva oli natuke hädas ja tihti pidime me vastaseid peatama vea hinnaga.

Maardu karistuslöökide sooritaja oli osav ja tema head tsenderdused panid meid rasketesse olukordadesse. Õnneks suutsid mehed kaitses väga tähelepanelikult tegutseda ja viimasel hetkel suudeti löögid blokeerida. Kõva võitluse abil suudeti vastased nulli peal hoida ja raskest mängust magus võit võtta!

Mängu värav:

Esiliiga B tabeliseis pärast esimest ringi:

FC Elva järgmine mäng on uuesti Maarduga, kes kindlasti tahab liidrikohta taastada!

Kohtumine toimub neljapäeval 14. mail kell 20:00 Elva Linnastaadionil. Tule oma meeskonnale kaasa elama, sest tugeva vastase vastu on abi kindlasti vaja!