FC Arbimäe United katkestas BLINNOX´i pika etapivõitude seeria


Foto: Cristel Jakobson / Tumesinises särgis Martin Thomson, kelle värav tõi FC Arbimäe United´ile ajaloolise esimese etapivõidu

Eile toimus traditsiooniline minijalgpallivõistlus Elva Lahtised meistrivõistlused, millest võttis osa üksteist võistkonda. Põneva võistluse edukaimaks võistkonnaks kerkis FC Arbimäe United, kes alistas finaalis RDÜ tulemusega 1:0. Enne seda turniiri seitse järjestikust võitu etapivõitu kogunud BLINNOX lõpetas viienda kohaga. 
Põneva päeva alustuseks pääsesid A-grupist edasi FC Arbimäe United ja JK Puhja. B-grupp oli palju tasavägisem ja edasi pääsesid RDÜ ja Linnamehed, jättes kolmekordsed Elva meistrid B-finaalidesse. 

Finaali jõudsid FC Arbimäe United ja RDÜ, kes alistasid oma poolfinaali vastased 3:2 ja 5:1. Kolmanda kohamängus oli JK Puhja penaltite järel Linnameestest parem ja jätkab üldkokkuvõttes neljandal kohal. 
Finaal oli pingeline kuni päris viimase minutini, alles siis õnnestus FC Arbimäe Unitedi ja turniiri ühel parimal mängija Martin Thomsonil otsustav värav lüüa. 

BLINNOX´i ebaedu rannas jättis nüüd teistele võimaluse viimasel etapil meistritiitlit püüda. Edu RDÜ ees on 4 punkti, FC Arbimäe United jääb maha viie ja JK Puhja kaheksa punktiga. Teades BLINNOX´i taset ja võimeid murul, siis saab teistel tiitli võitmine väga raske olema.