Endine klubi kasvandik hakkab treenima tulevasi väravavahte


Foto: Nõmme Kalju koduleht

Hiljuti JK Tammekaga liitunud Kaido Koppel hakkab lisaks Meistriliigas mängimisele tegelema FC Elva noorte väravavahtidega. Treeningud toimuvad 2 korda kuus ja on mõeldud ainult väravavahtidele. Noore treeneri eesmärgiks on tõsta meie väravavahtide osavuse, -koordinatsiooni, -jõu (plahvatusliku jõu) ja -tehnika taset.
Kaido alustas oma jalgpalluriteed FC Elvas ja esindas 2004 hooajal FC Elva III võistkonda. Sügisel läks noormees koos Kaarel Taniga Tallinnasse õppima ja jalgpallikarjääri tegema.

Järgnevatel aastatel kaitses noor väravavaht SK Pärnu Tervis, FC Elva (endine esindus Tallinna baasil), Viljandi JK Tuleviku ja Paide Linnameeskonna väravat. Kõige rohkem mänguaega Meistriliigas sai ta Tulevikus hooajad 2007-2009, kus tema arvele kogunes kolme hooajaga 28 esitust. 

2011 hooaja veetis mängija USA-s Cincinnati Kings klubis. Esimene FC Elva kasvandik, kes pääses mängima väljaspoole Eestit. Meie klubi kontoris on seinal selle USA klubi väravavahisärk, mida noormees kandis.

2012 hooaeg möödus Kaidol Nõmme Kalju ridades, enamasti jagus mänguaega II-liigas Nõmme Kalju II eest. 

Esimene väravavahtide treening toimub 11. veebruar kell 19:00 Elva Gümnaasiumi judosaalis, treeningud hakkavad toimuma iga kahe nädala järel ja esialgu judosaalis, kus saab julgelt hüppamist ja kukkumist õppida. Suvel hakkavad toimuma treeningud Elva linnastaadionil.

Treeningule on oodatud väravavahid kõikidest vanuseklassidest ja piirkondadest (Elva, Nõo, Otepää, Puka, Rõngu, Rannu, Palupera)