FC Elva kuukiri│Juuli

FC Elva (N) vs JK Tallinna Kalev II (N) 21.07.2024 7:0 / Siim Jänes
Esindusmeeskond kogus juulikuus mitmeid viigipunkte

Meie esindusmeeskonna viigimängude rohke kuu algas 6. juulil, kui kodumurul mindi võitlustulle tabeliliidri Harju JK Laagriga. Kuna Elva linnastaadionil ei saa kunagi ükski võõrsilvõistkond end mängides mugavalt tunda, siis andsime korraliku lahingu ka Laagri meeskonnale, leppides lõpuvile kõlades väravateta 0:0 viiki. Lisaks põnevale võitlusele oli võimalik palliplatsi kõrval uudistada erinevaid sõidukeid, kuna korraldasime Rally Estonia toimumise raames pealtvaatajatele ka vinge autonäituse! Suur aitäh ka meie 236 pealtvaatajale, kes palliplatsi ääres meie esindusmeeskonda toetamas olid, teie kohalolek annab mängule palju juurde!
Vaata FC Elva vs Harju JK Laagri mängu eredamaid hetki SIIT!
Kogu kuuenda juuli mängupäeva galerii leiad SIIT!

Järgmisena tuli meestel võtta ette sõit Põhja-Eestisse, kus ootas neid ees lahing JK Tabasalu vastu. Esimese poolaja keskpaigas asusid võõrustajad kohtumist 0:1 juhtima ning samal mänguseisul tuli minna ka poolajal riietusruumi. Teiseks poolajaks tegid meie mehed omad korrektuurid, kui peale nurgalöögi lähistel olevat Henri Härma toimetatud karistuslööki lõi otse õhust lennanud palli välisküljega 56. minutil vastaste väravavõrku Ruuben Jaagant! Ka teist väravat enam kaua ootama ei pidanud, kui 66. minutil toimetas Henri Härm väljaspool karistusala taaskord hea palli värava ette, kus suunas selle vastaste väravasse Mauris Villems! Lõpuni eduseisus omad kahjuks aga vastu ei pidanud, kui veidi enne lõpuvile viigistasid vastased seisu ning kohtumine lõppes 2:2 viigiga.
Vaata JK Tabasalu vs FC Elva kohtumise väravaid ja eredamaid hetki SIIT!

Kuu kolmandas madinas ootas taaskord ees pikk sõit Põhja poole ent seekord mindi külla JK Tallinna Kalev U21 võistkonnale. Esimene poolaeg kulges peamiselt meie kontrolli all, kui juba mängu 3. minutil purjetas Ruuben Jaagant karistusala sees palliga väravale lähemale, lõpetades löögiga ning viies Elva Kalevi üle 1:0 juhtima! Poolaja keskpaigas tehti meie mängijale trahvikastis viga peale mida teenisime ka penalti, mille realiseeris kindlalt 28. minutil Mauris Villems! Paar minutit hiljem suutis aga ka vastane võtta oma ning lõi oma esimese. Vaatamata sellele, et meie mehed enamus aja mängust juhtimas olid ei jätnud vastane ka oma teist võimalust kasutamata ning viigistas seisu 10 minutit enne lõpuvile, mis tähendas meie meeste jaoks kolmandat viigipunkti juulikuu jooksul.
Vaata JK Tallinna Kalev U21 vs FC Elva mängu tabamusi ja eredamaid hetki SIIT!

Juulikuu viimases kohtumises tuli Elva linnastaadionil vastamisi minna Tallinna FC Flora U21 võistkonna vastu. Avapoolaja keskpaigas olime sunnitud jääma kaotusseisu, ent mitte pikaks, kuna 37. minutil sai vastaste kaitsjate seljataha palli Kristo Põldsaar, kes palli osavalt otse hüppe pealt väravasse suunas! Teine poolaeg osutus aga raskemaks kui esimene, kui selle kespaigas suutsid vastased võidelda end kaheväravalisesse eduseisu ning meie 1:3 kaotusseis püsis tablool kuni kohtumise lõpuni. Aitäh kallis kogukond, et ikka ja jälle mängudel toetuseks kohal olete - kuu teisel kodumängul oli teid kokku lausa 156!
Vaata FC Elva vs Tallinna FC Flora U21 kohtumise väravaid ja eredamaid hetki SIIT!

Esindusmeeskonnaga liitus juulikuus neli uut mängijat:

Tristan Egert Epro / Debüüt: 20.07.2024 / Loe mängija kohta lähemalt SIIN!
Dominic Laaneots / Debüüt: 13.07.2024 / Loe mängija kohta rohkem SIIN!
Devid Lehter / Loe mängija kohta lähemalt SIIN!
Joona Matias Kuismala / Debüüt: 03.08.2024 / Loe mängija kohta rohkem SIIN!

Esindusnaiskond kogus juulikuus punkte igast mängust!

Naiskond tuli juulikuus tagasi palliplatsile peale kuuajalist puhkust, kui suvekuu esimese vastasena tuli kodus võitlusesse minna Saku Sportingu duubelnaiskonnaga. Mängu jooksul näitasid naised, milleks nad võimelised on, ning toimetasid vastaste väravavõrku lausa 8 palli! Jala said valgeks Loviise Männiste x3, Merily Jüris x2, Heliisa Theadora Sunts ja Saskia Rokka (+ vastaste omavärav)!

Ka nädal hiljem peetud kohtumises ei hoidnud naised end tagasi ning mängisid kodumurul sama energiaga nagu ka eelnevas lahingus lõpetades ka JK Tallinna Kalevi duubelnaiskonna vastu mäng suureskoorilises 7:0 eduseisus! Väravate autoriteks olid Eliise Uibo, Liis Kisand x2, Kaisa Liina Keps x2, Saskia Rokka ja Rita Rebane!

Juulikuu viimases mängus ootas naiskonda ees vastasseis Tallinna FC Flora duubelnaiskonnaga. Võõrsil peetud kohtumine osutus põnevaks ja tasavägiseks kui kohtumise alguses suutsid palli meie väravasse toimetada rohesärgid. Poolaja keskpaigas suutsime ka ise hea pressi tulemusel vastastelt palli võita ning 21. minutil Getter-Liis Kuke väravast seisu 1:1 viigistada! Ka teine poolaeg püsis põnevana ja võitlusrikkana ent kummalgil võistkonnal enam võrku sahistada ei õnnestunud ning pealinnas lepiti omavahel 1:1 viiki.

Peale 343 päevast vigastuspausi naases taas 21.07.2024 palliplatsile naiskonna ääreründaja Liis Suits!

Duublid ja rahvaliiga

Meie duubelmeeskonda kui ka rahvaliiga naiskonda ootas juulikuu jooksul ees puhkeperiood, kuna juulikuu jooksul kummagil võistkonnal kohtumisi ei toimunud.

See-eest pidas ühe kohtumise juulikuus võõrsil aga meie 6. Sektori rahvaliiga mehed, kui külla sõideti JK Pingipoisid rahvaliiga satsile. Kogu kohtumine püsis meie meeste kontrolli all, kui omad suutsid vastaste puuri toimetada palli viiel korral ning enda väravasse lasta ühe palli, võttes kuu lõpus toimunud kohtumisest 5:1 võit! Meie eest skoorisid Kauri Käos, Antti Arumäe ja Henri Ariva (+ kaks vastaste omaväravat)!

Meie sipelgad

Ka meie U15 poisse ootas juulikuises aknas ees puhkeperiood, kuid see-eest said koduväljakul madistada meie U14 tüdrukud! Sipelgate esimeses kohtumises mindi võitlustulle FC Kuressaare eakaaslastega. Vaatamata sellele, et võitlus oli tubli ning omad suutsid kohtumist Karola Keisi väravast juba 3. minutil juhtima asuda, ei suudetud seda mänguseisu lõpuvileni hoida ning vastu tuli võtta 1:2 kaotus. Ka teises juulikuu mängus ei õnnestunud tüdrukutel punkte koguda, kui külla sõitnud Tallinna FC Flora tüdrukud võtsid omade üle 0:2 võidu.

Juulikuus osalesid 2013 poisid Otepää Cupil ning saavutasid uhke 1. ja 6. koha - super töö mängijad ning treenerid Jürgen Kuresoo ja Antti Arumäe!

Klubi tegemised

Juulikuu alguses toimus esindusmeeskonna treeninglaager, mille ühel õhtul korraldasime meestele mõnusa grilliõhtu. Südamest aitäh Nõo Lihatööstus, et aitasite meestele meeldejääva õhtu organiseerida!

06.07 korraldasime kodumängul rallimelu väljaku kõrvale toomiseks autonäituse, millel osales üle 15 erineva sõiduki! Suur aitäh Utiil. ja kõik autoomanikud, et meie toreda ideega kaasa läksite ja oma sõidukid meile näitamiseks tõite!

20.07 toimus Nike Arena Elva kunstmuruväljakul talgupäev, millest võtsid osa meie kõige usinamad kogukonna liikmed - suur-suur aitäh teile!

Meie vabatahtlikke on asunud tunnustama Elvas aadressil Pikk 43 asuv Aasia toitude restoran Indochina -  südamest suur aitäh!

Juunikuus saabunud kummipuru jõudis väljakule - aitäh abikäe eest Eesti Jalgpalli Liit ja Prokivi!

Kutsume Sind 20. augustil meie esindusmeeskonna kodumängule, kuna selle mängupäeva pühendame me vähiravifond "Kingitud Elu" abivajajatele. Rohkem infot ürituse kohta leiad SIIT!

Tulevased mängud ja üritused:

20.08
FC Elva vs Paide Linnameeskond U21 / Elva linnastaadion / 12:30 / HEATEGEVUSMÄNG
31.08 FC Elva vs Harju JK Laagri / Elva linnastaadion / 15:00
01.09 FC Elva (N) vs Tallinna FC Levadia (N) / Elva linnastaadion / 18:00 / HEATEGEVUSMÄNG
12.09 FC Elva (N) vs JK Tabasalu II (N) / Elva linnastaadion / 19:00
15.09 FC Elva vs JK Tabasalu / Elva linnastaadion / 12:30
18.09 FC Elva (N) vs Tallinna FC Flora II (N) / Elva linnastaadion / 17:00