FC Elva maksis võõrsil kaotuse eest kätte

FC Elva õppis kaotusest FC Flora III -le ja võõrsil enam ei eksitud. FC Elva lõi kaks väravat ja hoidis kaitses puuri puhtana.                                                                             Foto: Liina Ivask

12. september  Sportland Arena kell 14:00
FC Flora III - FC Elva 0:2 (0:1)
Väravad: 24. Jürgen Kuresoo, 80. Martin Thomson
Pealtvaatajaid: 41

FC Elva koosseis:

Mängu kokkuvõte

FC Flora noored alustasid mängu paremini ja tänu sellele pandi FC Elva kaitseliin surve alla. Esimese poolaja alguses oli vastastel supervõimalus, aga meie õnneks lõi vastaste ründaja väravavahiga silmitsi pääsedes otse keskele ja Christopher Toom suutis tänu sellele vastaste löögi tõrjuda. Vaikselt aga kindlalt suutis FC Elva vastased oma tahtele allutada. Kahevõitlustes olime tugevamad ja see tõi meile edu. Poolaja keskel läksime me kohtumist juhtima, kui Jürgen Kuresoo sai Paul-Feliks Freilt läbisöödu. Jürgen tegi karistusalas paar petet ja lõi seejärel vasaku jalaga palli ristnurka.

Teisel poolajal panime me vastased veel suurema surve alla ja omasime mitmeid häid võimalusi värava löömiseks. Ühe sellise rünnaku peatamisel kasutasid vastaste kaitsjad karistusalas käe abi ja kohtunik määras meie kasuks penalti. Martin Thomson lõi palli kindlalt alumisse nurka ja kindlustas sellega ka FC Elva võidu.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

FC Elva võõrustab juba kolmapäeval FC Ararat TTÜ meeskonda. Kohtumine algab kell 17:45.