Klubi sõlmis kolme aastase koostöö rahvusvahelise ettevõttega Kakservice

Foto: Liina Ivask / Pilt on illustreeriv

Möödunud nädala esmaspäeval sai teoks tehing, millega Rootsi maiustuste tootja Kakservice astus klubi toetajate ringi. Ettevõtte puhul on tegemist partneriga, kes toetab meie klubi väljaspoolt Eestit. Kakservice panus läheb eelkõige klubi kunstmuruväljaku toetuseks.
Kindlasti paljud praegu mõtlevad ja küsivad endalt, kuidas selline koostöö alguse sai?

Eelmine aasta osalesime Rootsis Gothia Cupil, kus me jäime kuidagi silma Eesti juurtega mehele Jan Truuväärt. Mõni kuu peale reisi võttis klubiga ühendust Palupera kool ja palus klubi juhtidel leida aega kohtumiseks Rootsi saadikutega. 

Klubi tegevjuht kohtus härra Truuväärti saadikutega, kes peamiselt Konguta ja Palupera valla sotsiaalsete toetusprojektidega seotud juba Eesti Vabariigi taasiseseisvumise algusest. Kohtumisel vahetati mõtteid ja ideid, millest sündis tugev kontakt Hr. Hans Bergiga, kes kahjuks mõni aeg tagasi meie hulgast lahkus.

FC Elva tegevus jõudis läbi saadikute härra Truuväärtini ja tema soov piirkonna noori toetada ei kadunud. Läbirääkimiste tulemusena leidsime, et parim viis noorte kaasamisse panustamiseks on väljaku protsessi toetamine.