Külm ilm ja suur kaotus- hooaja lõpuks punktilisa ei tulnud

Foto: Cristel Jakobson/ illustreeriv XXXVI voorus pidi FC Elva esindusmeeskond tunnistama JK Tartu Tammeka U21 võistkonna 5:0 paremust.
6. november kell 13.00, Tartu Sepa tänava staadion
Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva 5:0 (1:0)
Kohtunikud: Marko Liiva, Egerd Pajustik, Kristjan Kattus
Hoiatused: Markus Herman Tiik, Martin Aasmäe,  Mirko Nõmmsalu - Henri Härm,Tarmo Kerro
Eemaldamised: Veiko Kütt
Pealtvaatajaid: 74


FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Härm(82. 3-O.Kütt), 6-Kütt, 9-Joandi, 18-M.Kuresoo, 8-Tinn(82. 2-Tammeorg), 4-Kuus, 10-Karro(46. 21-Timm), 7-Kerro(71. 19-Kolesnitšenko), 17-J.Kuresoo, 20-Maidla(66. 14-Frei)
Varus:12-Toom, 21-Timm, 19-Kolesnitšenko, 14-Frei, 3-O.Kütt, 2-Tammeorg

Foto: Liina Ivask/ illustreeriv FC Elva poolt valiti mängu parimaks meheks HENRI HÄRM, kes on näidanud terve hooaja vältel suurepäraseid esitusi!

Mängujärgsed kommentaarid:

Ründaja Veiko Maidla:
"Nagu ka lõppskoor näitas, siis meie enda mängu käima ei saanudki, värava võimalusi küll oli aga kahjuks ei suutnud neid realiseerida. Meie õnneks tänane mäng enam midagi ei muutnud."

Poolkaitsja Hans-Hendrik Karro:
"Hooaja viimane mäng valmistas kogu võistkonnale tõsise pettumuse. Meie pressing polnud piisavalt tõhus ning jäime hätta endale soodsate väravavõimaluste tekitamisega. Olime nii füüsiliselt kui ka vaimselt vägagi kurnatud, kuid see ei õigusta derby lahingus sellist lüüasaamist. Nüüd tuleb kogu fookus suunata järgmise hooaja ettevalmistusse, et ennast kõrgemas seltskonnas maksma panna!"

Kapten Jürgen Kuresoo:
"Vastane oli täna igas elemendis meist parem. Kindlasti ei olnud mäng nii ühepoolne kui lõppseisust võib välja lugeda, aga kui ees ühtegi ära ei löö, siis pole variantigi võita. Kui endale 5 lased, siis samuti väga keeruline. Tahaks kogu võistkonna poolt tänada meie fänne kellele täna suure pettumuse valmistasime, aga usun, et suutsime ka neile hooaja jooksul palju positiivseid emotsioone pakkuda. Ilusat puhkust kõigile ja kohtume järgmisel aastal juba esiliigas kus mängus ka kõigi unistustes olev meistriliiga koht!"

Tegevjuht Marek Naaris:
"Arvestades võimalusi, mis meil Elvas võtsime kindlasti sellest hooajast mitme võistkonnaga maksimumi ja nüüd on ainult vaja kunstmuruväljak klubi võistkondadele maha saada. Seejärel saame kindlasti veel rohkem igal tasandil juurde panna ja ühtegi vabandust ei ole. Olen kogu klubi võistkondade üle uhke, eelkõige ikkagi see kogukond - ka täna, suure kaotusega mängu järel fännid laulsid üle platsi Elva! Elva! Elva! Teeb ikka hinge soojaks kui on sellised mängijad ja fännid, kes alati teineteist tänavad."

Peatreener Kaido Koppel:
"Tänane mäng näitas ära, mis võib juhtuda kui osava vastasega mängides kehv esitus teha. Kahjuks oli viimane mäng kole, aga kokkuvõttes oli hooaeg ilus ja võime väga uhked olla oma saavutuse üle."


Näeme juba järgmine hooaeg!