Meelis Allik ja noored kasvandikud vedasid FC Elva võidule (tulemus tühistatud)

Eile toimus Esiliiga B 25. vooru kohtumine, kus FC Elva võitis tulemusega 4:1 Tallinna JK Legionit. Kohtumises said jala valgeks Meelis Allik, Jürgen Kuresoo ja kaks viieteist aastast mängumeest.
24. augustil kell 14:00 Elva linnastaadion, Esiliiga B 25. voor
FC Elva vs Tallinna JK Legion  -:1*
Väravad: 45. Sinitsin
Hoiatused: 22. Thomson, 51. Tinn, 86. Frei - 16., 32. Šalavin, 42. Balahnitšjov, 57. Frolov
Eemaldamine: 32. Šalavin
Pealtvaatajaid: 227
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Egerd  Pajustik, Siim Rinken

*FC Elva võistkonnas osales diskvalifitseeritud duubelvõistkonna mängija Meelis Allik.

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Mekk (63. 19-Aasmäe), 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 20-Allik (72. 10-Kiho), 11-Altsaar (60. 14-Frei), 18-Naaris, 9-Joandi, 8-Tinn.
Varus: 10-Kiho, 19-Aasmäe, 14-Frei.

TJK Legion: 97-M. Artjuhhov, 4-Balahnitšjov, 20-Reintal, 3-Tšendei, 10-Mikailov (87. 13-Ussov), 17-Andrejev, 16-Klimtšuk, 8-Šalavin, 9-Sinitsin, 14-Gornostajev (68. 12-Stefutin), 18-Sadovoi (19. 11-Frolov)
Varus: 12-Stefutin, 13-Ussov, 11-Frolov, 6-Passikuta

FC Elva asus kiirelt mängu juhtima, vähemusse jäänud Legion viigistas

Mäng algas Legioni dikteerimisel ja FC Elva sai tegevuse aeglasemalt käima, 11. minutil lõi Altsaar oma Esiliiga esimese värava. Hea eeltöö tegi paremalt äärelt vastaseid seljatanud Allik, kelle löögi väravavaht tõrjus, lahtiseks jäänud pallile jõudis jaole Altsaar, kes selle tühja väravasse suunas - 1:0! Mäng jätkus mõlema värava all, häid momente raiskasid mõlemad võistkonnad. Kolmandiku mängu möödudes FC Elva surve muutus paremaks ja vastased hakkasid kaitses eksima, mille tulemusel teenis Šalavin teise hoiatuse ja eemaldamise. Vähemusse jäänud Legion mängis edasi hoopis hingestatumalt. FC Elva omas väga häid momente mängu kahe väravaga juhtima minna, aga realiseerimine jättis soovida. Nagu jalgpallis ikka, kui ise ei löö, siis lööb vastane. Poolaja viimasel minutil viigistas Sinitsini löök terava nurga alt mänguseisu - 1:1.

Legion ei suutnud peatada FC Elva ründajaid, teisel poolajal skoorisid Allik, J. Kuresoo ja Frei

Teine poolaeg algas FC Elvale hästi, kui ühe vastaste nurgalöögi järel algatatud kiirrünnakust vormistasid Naaris ja J. Kuresoo võimaluse Allikule, mille viimane tühja väravasse saatis. See värav murdis Legioni vaimu. 63. minutil viis J. Kuresoo kodumeeskonna kahe väravaga ette, realiseerides taas kiirelt algatatud rünnaku, söödu jooksule andis värske vahetusmees Frei. FC Elva surve ja enesekindlus muutus paremaks ning neljas värav oli rohkem õhus kui JK Legioni teine. 79. minutil oli selle mängu saatus selge, Joandi löök takerdus kaitsjate jalgadesse ja põrkas sealt otse Frei jalale, kes palli külmalt värava nurka saatis - 4:1! Mäng oli tehtud! Veel üritasid JK Legioni mehed lüüa väravatele lisa, aga elvakate poolenisti uus kaitseliin pidas vastu.

Tallinna FC Flora III - HÜJK Emmaste25.08 14:00
JK Sillamäe Kalev II - Nõmme JK Kalju II25.08 17:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna JK Dünamo25.08 17:00
Tallinna FC Ararat TTÜ - Kohtla-Järve JK Järve25.08 19:30

Järgmine kohtumine 31. august kell 18:00 Elva linnastaadionil Kohtla-Järve JK Järvega.