Meeskond alustas hooaega võidukalt

Pühapäeval, 8. aprillil toimunud II-liiga kohtumises oli FC Elva meeskond 1:0 tulemusega parem Pärnu Linnameeskonna teisest esindusest. Värav sündis esimese poolaja lõpus, kui Eichelmann Kaarel Tani hea eeltöö väravaks vormistas.
08.04.2012 kell 17:00 II-liiga lõuna-lääs 1. voor, Pärnu kunstmuruväljak
Pärnu Linnameeskond vs FC Elva 0:1 (0:1)
Väravad: 40. Henry Eichelmann
Hoiatused: 56. Siim Mäeots, 76., 76. Henri Hanson - 20. Kaarel Tani, 38. Kaarel Tinn, 61. Mihkel Kuresoo
Emaldamine: 76. Henri Hanson
Pealtvaatajad: 25

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Mihkel Kuresoo, Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (66. Andreas Tobreluts), Kaarel Tinn, Kaarel Tani (75. Karl Bussov), Taavi Aasmäe (88. Oliver Käkk), Raido Kuus

HÜJK Emmaste - Türi Ganvix JK8 : 1

FC Elva alustas mängu tuliselt, pressiti vastast nende väljaku poolel. Esimene ohtlik moment oli Tinni karistuslöök, mis raksatas latti. Paaril korral päästis vastaseid väravavaht. 40. minutil kandis FC Elva rünnakute ehitus vilja, kui Eichelmann Tani hea eeltöö lati all põrutas. Teisel poolajal jätkus FC Elva domineerimine, mitmel korral pääses läbi J. Kuresoo, kelle ristsöödud tekitasid palju segadust, aga mitte veel väravaid. Teise poolaja kümnendal minutil, pääses J. Kuresoo 1v1 väravavahiga, tõstis palli üle vastu rutanud mehe, kahjuks oli kunstmuruväljaku põrge nii tugev, pall põrkas latti ja sealt puhastas esimene kaitsja selle nurgalöögiks. 76. minutil jäid vastased vähemusse ja alustasid oma võimaluste tekitamist pika palliga, tekkisid küll mõned olukorrad, kuid eduseisu suurendamine oli FC Elval lähemal.
Esimesest mängust kolm punkti taskus ja võib järgmisele mängule vastu minna.

Järgmine mäng 15. aprill kell 13:00 JK Luunjaga Tartu Tamme kunstmuruväljakul.

Ole kohal ja anna meestele oma positiivne energiasüst!