Parimas koosseisus mänginud esindus võitis Türi JK Ganvixit 4:0

Pühapäeval toimunud liigamängus oli FC Elval kasutada hetke parim võimalik koosseis, kelle pidurdamisega vastasvõistkond sellel päeval hakkama ei saanud. Raisatud võimalustega mängus skoorisid kodumeeskonna eest Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn ja väga heas hoos Henry Eicelmann. Ühe värava sai FC Elva vastaste eksimusest.
Pealtvaatajad: 150

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (87. Oliver Käkk), Karl Bussov, Veiko Haan, Kaarel Tani (79. Andreas Tobreluts), Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo (83. Karl Mark), Henry Eichelmann, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus (70. Taavi Aasmäe), Kaarel Tinn (87. Kerdo Puusalu)

Tartu SK 10 II - Vändra JK Vaprus2 : 3
JK Luunja - Tallinna FC Flora III1 : 5
FC Tarvastu - Paide Kumake3 : 3
Sörve JK - Keila JK1 : 0
Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond II4 : 2
HÜJK Emmaste - FC Nõmme United11 : 0

Mängu esimestest minutitest peale oli FC Elva domineerivam pool ja haaras kontrolli keskväljal. Võimalusi ei pidanud kaua ootama, aga esimest väravat tuli oodata kakskümmend minutit. 20. minutil lõi Jürgen Kuresoo seisuks 1:0. Jätkus kõva lahing Türi värava all, mitmel korral tegi uskumatuid tõrjeid vastaste väravavaht ja mitmel korral oli elvakate sihik täiesti paigast. Sellise tulemusega esimene poolaeg lõppes.
Teisel poolajal jätkus mäng sealt, kus pooleli jäi FC Elva ründas. Teisel poolajal muutis Türi võistkond mängu ja ei istunud ainult kaitses ning proovisid ka julgelt mängu ehitada. Väga heade väravavõimalusteni see ei siiski viinud. Hoopis koduvõistkonna mängijad olid hädas realiseerimisega. Mängu tõi uue hingamise Taavi Aasmäe sekkumine, kes ründetsoonis palli kiiremini liikuma pani ja vastastele võimalusi tekitas. Kolm minutit peale mängu sekkumist tegi Aasmäe eeltöö FC Elva teisele väravale, millele aitas natuke kaasa Jürgen Kuresoo. Tinn võttis palli vasakule jalale ja lõi tugevalt palli lati alla. Kümme minutit hiljem oli pall taas Türi väravas, seekord oli selleks vastaste kaitsja Pajumets, kes eksis tagasi sööduga oma väravavahile.
88. minutil pani mängule punkti Veiko Kütti väga hea sööt, mille Henry Eichelmann üle puusa löögiga väravasse kõmmutas.
FC Elva võitis teenitult ja valmistub järgmiseks kohtumiseks Sörve JK vastu.

Mäng toimub 20. juuni kell 18:00 Elva linnastaadionil